Dnes budu psát o prsenech. Vy nevíte, co to je? Udělala jsem chytrou a obkroužila pohledem všechny přítomné. No tak schválně, tipnete si? Nemohla jsem si odpustit naši oblíbenou redakční anketu... a takových jsem se dočkala odpovědí:

Klára K.: Prsen, to mi připomíná slovo prsenka. Tak jsem říkaly s holkama podprsence a zároveň to bylo označení pro nějakou provokativní holku, co se ráda vyprsovala a pak pozorovala chlapy, jak se jí dívají do výstřihu. Ale prsen? Možná by to mohlo být další holčičí zakódované slovo pro nadmutý poklopec některých spolužáků…

Jakub: Jsem si zcela jistý, že se jedná o přírodní útvar erosivního původu. Obvykle jde o křemenný masiv, v jehož středu se usadilo vápencové podloží, které časem vymlel vítr a déšť. Prsen má z leteckého pohledu tvar podobný prstenu. Vzhledem k tomu, že bývá často zalesněn a velkých rozměrů, není pro běžného pozorovatele ničím jiným než obyčejným kopcem nebo soustavou několika kopců. Doplnění: Podobnost se slovem PRS je zcela náhodná.

Klára 2: Mně se vybaví, že někdo udělal překlep a vypadlo mu T. Omlouvám se – profesionální deformace korektorky.

Míša: Pánská ochrana hrudního koše například při zápasech. Případně starověká pánská ozdoba. Šlo by o kovový, zdobený, tepaný kruh, asi 30 čísel široký, obepínající hrudník.

Simona: Asi bych to tipla na chlapa s prsama. Představuju si tlouštíka s trojkami. Už jsem takových sexy krasavců pár viděla, do mojí podprsenky by se určitě ani jeden neoblékl, a to nemluvím o obvodu hrudníku. Nebo by to mohl být ten, který se „prsí“ neboli vytahuje. Taky by se tak dal nazvat vůdce. Stojí v „prsou“ regimentu a táhne na nepřítele, zatímco ten své síly obrací k zádi. Nebo mě napadá milovník ženských ňader, i když těm se už říká horňáci. A tak by se dalo v asociacích pokračovat.

Linda: Vyměníme-li ve slově PRSEN čtyři písmena a jedno odebereme, vznikne slovo PIVO.

Zjímavé odpovědi, že? Ale všechny vedle.

prsenPrseny jsou erotické šperky, kterými se zdobí prsní bradavky. Au.

Také mě to pomyšlení, že si onu citlivou část svého těla svírám nějakým drátem, dvakrát nerajcuje, ale kdo ví, že bych to vyzkoušela?

Ale před tím, než se vůbec do toho experimentu pustím, musím o tom něco vědět. Také vás napadá spousta otázek? Zeptala jsem za sebe i vás autorky těchto zajímavých intimních šperků, Bohdany Goliášové:

Je to správně prsen, nebo prsena?

Prsen. Název jsem si vymyslela sama. Když ozdoba prsu, tak prsen.

Kde jste se inspirovala?

Vzniklo to tak, že jsem jednou takovou ozdobu prsu dostala. Byl to jednoduchý kroužek, a protože jsem šperkařka, začalo mě napadat, jak je udělat zajímavější a krásnější.

Neškodí po zdravotní stránce?

ggNejsou to šperky na dennodenní nošení, ale šperky pro zvláštní příležitosti. Jsou vyrobené z pružné chirurgické oceli, kterou si můžete snadno vytvarovat, aby vám dobře seděla. Musíte se ho naučit nosit. Zatím si žádná nositelka intimního šperku nestěžovala.

Dokáží prseny nějak stimulovat erotogenní zóny

Ženy, které tyto šperky nosí, pociťují příjemné mrazení. Dobrý pocit z vlastního těla. Zvláště když takový šperk dostanou od milujícího muže. Je to vlastně dárek, z kterého mají radost oba. Je to něco víc, než když žena dostane prstýnek nebo náušnice.

Co vy na to? Chtěla byste dostat od muže prsen? Jak byste se na to tvářila?

 

Foto: www.intimnisperky.cz