Jak vypadala poporodní euforie, kdy si chtěla koupit konečně něco "normálního" na sebe, píše naše čtenářka Brenda Volšová. Za její vtipný příspěvek jí děkujeme.

Dobrý den všem. I já bych se s vámi chtěla podělit o zážitky z nakupování. Vždycky jsem bývala prcek, hubenej k tomu, takže jsem si klidně mohla dovolit nakupovat největší velikosti v dětském. To bylo jednou v zimě a mně se narodilo děťátko (od té doby nakupuju nejměnší velikosti v dámském). Hned na začátku jsem se zařekla, že striktně dodržím šestinedělí a nebudu přijímat žádné návštěvy ani navštěvovat žádná nákupní centra, která bývají v tuto roční dobu spíše semeništěm různých virů, rým, kašlů, chřipek atd.

A jelikož jsem žena pevných morálních zásad, i jala jsem se toto dodržet a celých 6 neděl brázdila náš městský okrsek v jedněch teplácích neurčitého tvaru a velikosti, protože nic jiného mi v tu dobu nebylo, a toužebně očekávala okamžik, kdy mě můj milovaný manžel vyveze do civilizace, abych si konečně taky něco koupila na sebe.

Když se čas nachýlil, připravila jsem našeho kojence na výlet do velkého světa, ale jako by vycítil, že se maminka strašně těší, spustil takový hurónský řev, že manžel odmítl jakékoliv podniky s tímto materiálem. Tak jsem ostrouhala a mohla doufat, že za týden se snad situace nebude opakovat. To už jsem ale byla poučená a uklidila prcka k rodičům s tím, že máme dvě hodiny vycházku, než se mrňous začně opět dožadovat mých plných čtyřek.

Když jsem překročila práh nákupního centra, zasáhla mě vlna vyplavených endorfinů a já se opojeně vrhla do svých oblíbených butiků a střídavě se ztrácela a zas vynořovala mezi stojany, regály a věšáky s cedulemi sleva a akce a přivodila si nákupní orgasmus. Za 60 minut jsem byla lehčí o úctyhodných 8500 Kč a bohatší o dvoje džíny, čtyři trika, mikinu, sukni, podprsenku a týdenní nákup pro celou rodinu a ještě stačila poklábosit se třemi kamarádkami, které jsem nezávisle na sobě potkala.

Přála bych to všem a vlastně nikomu (kdo vlastníte platební kartu a manžela, co nesnáší nákupy). Jako odškodné jsem mu koupila luxusní trenky, abych ho měla při příštích nákupních choutkách na co lákat.

Hezký den přeje Brenda Volšová

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Tak přesně tenhle pocit si určitě vybaví nejedna čtenářka.

Reklama