Bylo půl osmé, když jsem se vrátila z práce. Hlava mě bolela, sotva jsem cítila nohy, a poslední, na co jsem měla náladu, byla příprava večeře… Zapátrala jsem v paměti … co uvařit rychlého a chutného?

„Mami, mami, já bych si dal těstoviny!“ Syn poskakoval mlsně po kuchyni.

Proč ne? Těstoviny, to je ono. Jsou lahodné, zdravé a jejich příprava zabere minimum času… Uvařila jsem špagety a vyzkoušela výtečnou směs značky SACLA z Itálie, která je zalita v kvalitním olivovém a slunečnicovém oleji.

Nabídnu vám hned dva druhy těchto znamenitých směsí, které jsme si s rodinou skutečně zamilovali.

První z nich je:
Pesto Genovese (190 g) – Pesto alla Genovese

Milujete chuť čerstvé bazalky a sýru? Pak vám tuto novinku mohu vřele doporučit! Mimo bazalky a sýru Grana Padano obsahuje piniové oříšky, ovčí sýr, slunečnicový olej, panenský olivový olej a mořskou sůl.

A příprava? Ta je skutečně velmi jednoduchá!: uvařené těstoviny smícháte s pestem, prohřejete a posypete strouhaným sýrem, nejlépe parmezánem a je hotovo!

Máte rádi zeleninu? Pak je právě pro vás určena druhá novinka - Pesto con pomodori secchi (190 g) – Bazalková omáčka se sušenými rajčaty
Opět obsahuje bazalku, sýr Grana Padano a piniové oříšky, tentokrát je však ještě obohacena o sušená rajčata, mrkev, červenou papriku a česnek.

Příprava je stejně snadná jako u pesta Genovese. Přísadu smícháte s těstovinami, posypete sýrem a můžete podávat na stůl.

Sami vidíte, že rychlá a chutná večeře není skutečně žádný problém! Těstoviny s pestem značky Sacla od společnosti I.C.B.C. spol. s r.o. vám zaručí nejen dobrou, ale i rychlou večeři. A já věřím, že si pochutnáte stejně, jako jsem si pochutnala já, i celá má rodina… Takže nezbývá než popřát: Dobrou chuť!

Podrobné informace a úplný seznam výrobků firmy I.C.B.C naleznete na www.icbc-pr.cz .

Ode dneška můžete soutěžit a vyhrát drobné dárky, těstoviny a samozřejmě i omáčky Pesto.

Reklama