Chlorella je jednobuněčná sladkovodní zelená řasa, která nám může napomoci v detoxikaci organizmu.

Víte, že? Chlorella obsahuje:

  • 10x více beta karotenu než mrkev
  • 11x více vápníku než mléko
  • 20x více železa než špenát

Zelené potraviny

Zelené potraviny se opírají o zcela čistě přírodní substance, které regenerují a detoxikují organizmus a navracejí člověku energii a vitalitu. Mezi zelené potraviny patří rostlinné produkty, které jsou získávány šetrným způsobem z ekologicky npěstovaných části rostlin v počátečním stádiu jejich vývoje. Patří mezi ně například Chlorella.

Co je to Chlorella?

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní zelená řasa mimořádně bohatá na bílkoviny (60%), obsahující celou řadu vitaminů a minerálů včetně železa, vápníku, fosforu, hořčíku, draslíku, provitaminu A, vitaminu C, B1, B2, B5, B12, E a K.

Chlorella má všestranně blahodárné účinky na lidské tělo. Detoxikuje a napomáhá udržovat celkovou svěžest organizmu.

Kvalita Chlorelly

Chlorella je pěstována v uzavřených nádržích. Toto prostředí zaručuje její čistotu a kvalitu a také stálé hodnoty základních živin. Toto prostředí zaručuje rovněž extrémně nízký obsah těžkých kovů. Chlorella má přirozenou chuť řasy.

Jak Chlorella působí na lidský organizmus?

Chlorella pomáhá odstranit těžké kovy z těla a příznivě ovlivňuje funkci žlučníku, jater a ledvin – orgánů, které mají v lidském těle detoxikační funkce. Pomáhá udržovat normální hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Chlorella přispívá k řádnému fungování imunitního systému. Je zdrojem důležitých živin potřebných pro energetický metabolizmus těla. Podporuje vitalitu a aktivitu organizmu.

Plánujete detoxikaci a regeneraci organizmu pomocí doplňků stravy? Vyzkoušejte  doplněk stravyChlorella Japan FORTE od Walmarku.

Chlorella Japan FORTE od Walmarku obsahuje vysokou dávku účinné látky – 500 mg Chlorelly v jedné tabletě!

Více na www.walmark.cz

Reklama