Vášnivá středa se nám pěkně rozjíždí a redakční mail doslova praská pod vašimi příspěvky!

Jste holky odvážné ;o)

 

Máme v mailu nejen příběhy, vtipné příspěvky, ale už nám chodí i vaše erotické fotky!
Takže pokud vy budete posílat erotické fotky sebe, nebo svého partnera – dodržím, co jsem slíbila, a přidám se s nějakou tou fotečkou k vám ;o))))

 

 

A nyní již k dárečku, který můžete vyhrát.

 

 

První cena je vibrátor z klonované kůže o délce 20 cm a šířce 4-6,5 cm:

 

 

 

 

 

 

Co je to klonovaná kůže? Cyberskin, Loveclone nebo Cloneskin, to jsou všechno názvy pro jeden jediný druh materiálu. Jedná se o materiál vskutku převratný. Jde o mix těch nejjemnějších silikonů, který Vám simuluje pocit dotyku s pravou pokožkou. Odtud také onen název umělá kůže nebo klonovaná kůže. Výrobky z tohoto materiálu mají vlastnosti, které Vás svou podobností s originálem až vyděsí.
Povrch je příjemně teplý a suchý, neskutečná hebkost a zároveň pevnost jsou skvělé předpoklady pro výrobu erotických pomůcek právě z tohoto materiálu. Tak například vibrátory nebo vagíny se nejprve vyráběly z PVC pěny, dále přišel na scénu latex. Nejnovějším a také nejpříjemnějším materiálem byl tak zvaný Jelly neboli materiál gelové konzistence.
Výrobky z této "želatiny" již byly reálnému penisu či vagíně hodně podobné svou pružností a příjemnou měkkostí. Také proto se staly v krátké době nejprodávanější a pomalu vytlačují PVC a latexové výrobky z trhu. To vše je v tuto chvíli již historie. Umělá kůže (Cyberskin) je produktem High-Tech technologií a je v současné době lidské kůži nejpodobnějším materiálem dostupném na trhu. Jako každá kvalitní věc jsou i výrobky ze Cyberskin dražší než obyčejný plastový nebo gelový vibrátor, ale rozdíl mezi PVC trubkou s vibrací a penisem s jemností a pevností nanejvýš podobnou originálu je zřejmý.

 

 

 

A abyste měly dostatečnou motivaci, máme pro vás i druhou cenu, kterou jsou Venušiny kuličky!

 

Soutěží každý příspěvek, který si jakkoli týká erotiky a který nám do redakčního mailu přijde do dnešního odpoledne do 16:00 hodin!

 

Pochopitelně, vyhrává ten nejoriginálnější příspěvek, či fotka!

Výherce oznámíme zítra, během dne.

 

 

Takže neváhejte a zapojte se do Vášnivé středy s Markétou i vy!

 

 

 

 

Dárečky pro vás dodala firma Amorek.cz

http://www.amorek.cz/

 

Děkujeme!

Reklama