Víte, co je to ŽIVOT JE HRA?

Ani název básnické sbírky, ani výkřik milovníka scrabble. ŽIVOT JE HRA je název občanského sdružení, které si klade za cíl:

  • Vybudovat a provozovat rodinné centrum volného času pro děti, mládež, dospělé i seniory v Sadské – pořádat kurzy, semináře, přednášky, zábavné akce a programy, zajistit hlídání pro maminky s dětmi, nabízet výlety a zájezdy s aktivním programem pro celou rodinu, apod. 
  • Vybudovat a provozovat venkovní areál volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí být aktivní.

Toto občanské sdružení pořádá 31. března v Sokolovně v Sadské 1. benefiční ples, na kterém můžete oslavit příchod jara, poveselit a podpořit dobrou věc.  

Na co se na plese můžete těšit?

 

Organizátoři slibují:
Náhodnou sešlost,
výtečnou partu skvělých hudebníků (Donna, František, Zdeněk, Dušan a Pavel), která vám bude až do brzkých ranních hodin hrát k tanci vše, na co si vaše taneční boty vzpomenou.  

Jazzové combo Gee, které vás pohladí melodickým jazzem.
Akrobatický rockenroll vám zatančí čtyři páry (žákovská a juniorská kategorie) z Rocky klubu Praha. V posledních dvou letech získaly tyto páry čtyři zlatá a tři stříbrná umístění v českých mistrovských soutěžích.
Žhavé latinsko-americké tance v podání Taneční školy Easy Dance z Nymburka.
Rytmické Flamengo v podání Elišky Sommerové, jedné z lektorek našeho centra.
A konečně hudební přednes v podání Lukáše Kroulíka, žáka ZUŠ Nymburk.   

 

Na plese udělí také řád Mlsného jazýčku spolu s cenami v celkové hodnotě 4000 Kč (piknikový koš, poukázky na večeři a další překvapení) třem nejlepším kuchařům/kuchařinkám, kteří/které se podělí o svou nejlepší slanou či sladkou jarní pochoutku. Stačí přinést v den plesu – tj. 31. března do 18:00 hod. - vzorek vašeho oblíbeného ryze jarního pokrmu. Vzorek bude zařazen na soutěžní slavnostní tabuli. Porotu budou tvořit opravdoví gurmáni, účastníci plesu.   

 

Cena vstupenky s místenkou je 150,- Kč. Vstupenky budou v prodeji od 12.března v kanceláři KIC nebo v Městské knihovně v Sadské.

Společenský oděv podmínkou. 

 

Podrobné informace o akci najdete na: http://www.zivotjehra.com.

 

Reklama