Na víkend 19.-21. března připravuje nákupní centrum PALLADIUM pestrý program okořeněný překvapeními. Jsou zváni všichni - od milovníků módy, gastronomie a umění, až po maminky s dětmi nebo hravé muže.

Celou akci slavnostně zahájí 19. března benefiční výstava fotografií Pavly Hodkové za podpory Jana Saudka. Její výtěžek podpoří výzkum léku proti rakovině. Na výstavu s charitativním zaměřením naváže sobotní „Fashion Day“.

palladiumV sobotu 20. března vás tu budou očekávat „PALLADIUM géniové“ neboli odborníci nejen na módu, kteří vám poradí v otázce stylingu pro váš jarní šatník, péči o vaši krásu nebo s výběrem správného vína či whisky.

Během soboty, od 11.00 do 19.00, nabídne PALLADIUM atraktivní slevy ve výši 25-50 % v těchto vybraných obchodech: 1-2-3, AlmiDécor, Guru, Hair City, Levi´s, Mirror, Miss Trendy, Reno, Reserved, Tally Weijl, URBAN STORE, Wrangler / Lee, Yves Rocher a Marks & Spencer. V otázce módy se stanou jarními „PALLADIUM genii“ mladí módní návrháři. Práce některých z nich můžete vidět na výstavě PALLADIUM a czechDESIGN DISPLAY ve výloze v patře +1. Tento unikátní neziskový projekt vznikl ve spolupráci s občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Vedle módy je zde vystaven také produktový design, zastoupeny jsou zde práce třiceti designérů.

Těšit se můžete na módní přehlídky nebo hudební vystoupení Ivy Frühlingové. Odpoledne bude patřit křtu dalšího čísla PALLADIUM Magazine jaro/léto 2010, křest proběhne v 15.00. V Magazinu se tentokrát představí designérské studio Artcore, které představuje, jak svěží mohou být interiéry.
Módní trend tentokráte udává Pavel Brejcha a studio no. v čele s Hanou Zárubovou.

Nedělní program je věnován především rodinám. V neděli 22. března od 14.00-16.30 se bude v PALLADIU soutěžit o nejroztomilejší holčičku, která získá titul MISS MALENKA. Jedná se o třetí ročník této soutěže, kdy MISS MALENKU zvolí porota, do které letos přijali pozvání Míša Dolinová, Jan Cimický, Miroslav Šimůnek, Jan Bendig, Bára Štěpánová, Miss Palladium 2009 Lucie Klukavá a další.

Maminky si přijdou na své při beauty workshopech. Triky pro krásu mohou natrénovat přímo na místě s tím nejlepším ze světa kosmetiky! A jejich mužské polovičky? Pro ně připravila společnost Gamescape zónu plnou videoher aneb kdo si hraje, nezlobí! :-) Restaurace Thai Delicates bude servírovat v našem Gurmánském koutku návštěvníkům PALLADIA ochutnávku toho nejlepšího z thajské kuchyně.