Všem na vědomí se dává, že v Sadské bude velký bál…

…přijďte mezi nás, nechť hudba, tanec a zábava zaplní sál. Ve spolupráci s KIC Sadská vás všechny co nejsrdečněji zveme na 1.benefiční ples občanského sdružení ŽIVOT JE HRA, dne 31.března, od 20:00 hod, sokolovna Sadská 

Na přelomu zimy a jara jsme pro vás připravili první velkou akci našeho sdružení tohoto roku. A jako vždy je naším hlavním cílem oslavit s vámi život, hrát si, bavit se. A symbolika příchodu jara k takové pořádné oslavě přímo vybízí, co říkáte?
 
Co všechno jsme pro vás připravili?
K tanci vám až do brzkých ranních hodin bude hrát kapela skvělých hudebníků s názvem Náhodná sešlost. Na své si přijdou i ti, kdo tanci neholdují, ovšem dobrou hudbu si poslechnou rádi. Jazzové combo Gee jistě nadchne nejen všechny příznivce jazzu. V přestávkách mezi tancem vás čeká celá řada nejen tanečních exhibicí. Nesmí chybět občerstvení a tombola přímo narvaná k prasknutí pohádkovými cenami.

V rámci plesu také udělíme řád Mlsného jazýčku spolu s cenami v celkové hodnotě 4000,- Kč (piknikový koš, poukázky na večeři a další překvapení) třem nejlepším kuchařům/kuchařinkám, kteří/které se s námi podělí o jejich Nejlepší slanou či sladkou jarní pochoutku! Přineste nám v den plesu – tj. 31.března do 18:00 hod vzorek vašeho oblíbeného ryze jarního pokrmu. Zapíšeme si vaše kontaktní údaje a vzorek zařadíme na soutěžní slavnostní tabuli. Z vás, účastníků plesu, pak vybereme opravdové gurmány - porotu, která vybere tři nejlepší pochoutky.   

Cena vstupenky s místenkou je 150,- Kč. Vstupenky budou v prodeji od 12.března v kanceláři KIC nebo v Městské knihovně v Sadské. Společenský oděv podmínkou. 

 „Strašně se na ples těšíme, i když jako před každou větší akcí panuje v našich řadách mírná nervozita. Chceme, aby si to lidé užili, klademe na sebe velké nároky. Ale také z celého srdce věříme, že na tenhle ples budou lidé vzpomínat dlouho a hezky :),“ říká Anička Kracíková. „Ples je naše první akce, na které současně chceme vydělat nějaké penízky. Potřebujeme dovybavit centrum zejména co se učebních pomůcek týká a dále chceme investovat do vybavení na venkovní akce – například zahradní stany. Prostě vše, aby dětem i dospělým v našem centru nic nechybělo,“ dodává Anička. 
 
Poděkování:
Děkujeme Kulturnímu a informačnímu centru Sadská za pomoc při realizaci plesu. Děkujeme našemu generálnímu sponzorovi – společnosti Parker Hannifin s.r.o. A naše díky samozřejmě patří všem drobným sponzorům, kteří přispěli finančně nebo dárkem do tomboly.

Podrobné informace o akci najdete na: http://www.zivotjehra.com/?id=akce_beneficni_ples

ŽIVOT JE HRA je občanské sdružení jehož hlavními cíli jsou:
Vybudovat a provozovat rodinné centrum volného času pro děti, mládež, dospělé i seniory v Sadské – pořádat kurzy, semináře, přednášky, zábavné akce a programy, zajistit hlídání pro maminky s dětmi, nabízet výlety a zájezdy s aktivním programem pro celou rodinu, apod. Vybudovat a provozovat venkovní areál volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí být aktivní.

Reklama