Také se cítíte unavení, bez energie, toužíte po jaru, protože zima vás opravdu zmáhá? Možná vaše tělo trpí nejen nedostatkem slunečního svitu, ale také nedostatkem potřebných vitaminů a stopových prvků.

 

Pokud se budete rozhodovat, jaké vitaminy vašemu tělu dodat, můžeme vám doporučit Energy Spektrum - multivitamin s prodlouženým účinkem a koenzymem Q10. Tento přípravek dodá vašemu tělu vše, co potřebuje, a díky Prodlouženému účinku je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů.

 

Energy Spektrum - multivitamín s prodlouženým účinkem a koenzymem Q10

 

Kvalita výživy ve významné míře ovlivňuje celkovou výkonnost organismu a jeho energetický potenciál. Energy Q10 Spektrum obsahuje základní vitaminy a minerály v množství, jež je nezbytné pro normální růst, vývoj a fungování organismu, navíc obsah koenzymu Q10 zajišťuje dostatek energie pro mentální a fyzické pochody lidského těla.

Díky speciálnímu technologickému postupu je v organismu zajištěno postupné uvolňování aktivních látek obsažených v Energy Q10 Spektrum. Prodloužený účinek je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů, navíc u osob s citlivou žaludeční sliznicí nedochází v žaludku k náhlému zvýšení koncentrace vitaminů a minerálů po požití tablety.

 

Účinky:

·        vhodný při přetrvávající únavě, oslabení, potížích s koncentrací

·        příznivě ovlivňuje fyzickou aktivitu

·        doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy

·        příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu a přispívá k udržení celkové dobré kondice

 

 

 

·        Koenzym Q10, látka významně se uplatňující při tvorbě energie, nezbytná pro každou buňku v těle, Energy Spektrum obsahuje Q10 jako jediný z významných multivitaminů.

·        100 % DDD u všech vitaminů a většiny minerálů je ideální pro dlouhodobou suplementaci a opět to přispívá k minimální zátěži organismu oproti běžným multivitaminům s minerály.

·        Akční balení 2+1 zdarma – hlavní výhoda tohoto balení oproti konkurenčním akcím (Calibrum, Centrum) je, že stačí koupit pouze 2x30 tbl. Energy Spektrum (tedy 60 tbl.) a zákazník dostane 30 tbl. zdarma – konkurenční hráči nabízí ke koupi jen 100tbl. balení a 30 tbl. zdarma

 

Prodloužený účinek je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů, navíc u osob s citlivou žaludeční sliznicí nedochází v žaludku k náhlému zvýšení koncentrace vitaminů a minerálů po požití tablety.

 

Více na www.walmark.cz

Reklama