Současné sychravé počasí, kdy teploty skáčou z plusových do minusových hodnot jako na houpačce, je nejen zdrojem únavy a špatných nálad, ale velmi často také ideálním prostředím pro mnohé infekce. Zvláště děti jsou v tomto období často nemocné, jako by si chřipky, virózy a angíny předávaly jako štafetový kolík…
Jako starostliví rodiče vnucujete dětem denně čerstvé ovoce a připomínáte jim, aby si nezapomněly vzít čepici, ale pořád nějak nemáte pocit, že je to ono. Zkuste na to jít přes pitný režim. Vyzkoušejte TANG Plus, lahodný, osvěžující nápoj, který obsahuje přírodní ovocné složky, vitamín C, provitamín A a calcium. Díky přidaným nutričním hodnotám je vhodným nápojem pro každou příležitost, dětem bude chutnat ve škole ke svačině nebo doma.
V současné době je TANG Plus k dostání ve dvou příchutích: pomeranč-papája-jablko a pomeranč-jahoda-banán. Prodává se v praktickém 45g balení. Z jednoho sáčku tak lze získat po smíchání s vodou celý litr lahodného nápoje s opravdovou chutí čerstvého ovoce.
Především v zimě doporučují lékaři více než kdy jindy dbát na prevenci, ke které patří vitamíny ve všech podobách, minerály, stopové prvky a v neposlední řadě dostatek tekutin. TANG Plus se proto určitě uplatní i u vás doma, kde zachutná nejen dětem, ale také dospělým členům rodiny. :-)

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o karton rozpustného ovocného nápoje TANG Plus. Více se dozvíte v rubrice Hrajte a vyhrajte.