Víte, jak tělu doplnit potřebné vitaminy, minerální látky a kultury mléčného kvašení najednou? Zkuste BION®3! Tento doplněk stravy obsahuje 12 vitaminů, 12 minerálních látek a kvalitní kultury mléčného kvašení v jediné tabletě.

Tyto složky přispívají k správnému chodu lidského těla a pomáhají využít energii i živiny tam, kde je tělo nejvíc potřebuje. Kultury mléčného kvašení, konkrétně kmeny lactobacillus gasseri, bifidobacterium bifidum a bifidobacterium longum, pomáhají správnému trávení potravy a udržují střevní mikroflóru v rovnováze. Tím podporují funkci imunitního systému. Bakterie mléčného kvašení jsou velmi citlivé a agresivní kyselé prostředí žaludku je může zničit. Tablety BION®3 jsou proto potaženy speciálním potahem, který prospěšné bakterie v trávicím traktu ochrání. Tento potah se rozpustí až na místě určení, tedy ve střevech, a tak se prospěšné bakterie dostanou až tam, kde jsou třeba.

Bion3

BION®3 PROTECT je určen pro všechny, kdo chtějí zůstat fit a být plní energie pro své každodenní aktivity. BION®3 50+ je pak určen těm, kdo chtějí zůstat ve výborné kondici i ve zralém věku po padesátce. Více o přípravcích na www.bion3.cz

Bion3

Nyní máte jedinečnou šanci zcela zdarma vyzkoušet BION®3 a ještě se zapojit do slosování o poukázku na nákup v internetovém obchodu www.parfums.cz v hodnotě 2 000 Kč.

Bion3

Podrobnější informace o soutěži najdete ZDE.

Reklama