Prevencí a rychlým pomocníkem jsou v tomto případě fyzická i psychická vyrovnanost, pravidelný režim, a především kvalitní a vyvážená strava. Nevhodně zvolené potraviny často zařazované do běžného jídelníčku způsobují, že potřebné vitamíny a minerály v těle chybí. Je tak vhodné je organismu doplnit jinou formou. Kombinace vybraných doplňků stravy KetoMix přispívá k posílení imunity a dodání chybějící energie, podporuje také trávení a udržuje zdraví kostí.

633d8d6c5bd3eobrazek.png
 
„Užívání našeho komplexu vitamínů a minerálů je klíčové nejen jako prevence při oslabené imunitě, ale také jako podpora při jakékoliv náročné změně, kterou si naše tělo prochází, například během diety,“ říká Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix. „Přirozené dodání vitamínů a minerálů do těla je ovlivněno stravou, která je často nevyvážená a tělo tak nemá z čeho brát. Potřebné látky mu chybí. Nejsnazší cestou, jak mu pomoci, pak mohou být právě rychle vstřebatelné a účinné kapsle,“ dodává Sroka.
 
Účinná zbraň pro silný imunitní systém
 
Tělo čelí každý den nepříznivým vlivům okolního prostředí, je vystaveno stresu a běžně ho pro potřebný nárůst energie zatěžujeme rychlými cukry a nezdravými tuky. Tím vším narušujeme ochranné bariéry a zdraví organismu. Oslabená imunita má pak často za následek opakované prodělávání různých viróz, chřipek a dalších onemocnění. O tělo proto je potřeba se správně starat a doplnit mu potřebné množství vitamínů a minerálů. Jak toho dosáhnout? Velmi snadno. Základem by měl být kvalitní spánek, pohyb, pravidelný pitný režim, a hlavně pestrý jídelníček, který bude obsahovat dostatek ovoce a zeleniny. Zajistit správné fungování těla a podpořit odolnost imunitního systému může pomoci také komplex vitamínů od KetoMix. Novinka obsahuje čtyři důležité pomocníky pro posílení imunity: Zinek, Multivitamín s minerálními látkami, Vitamín D3 a Detox.

633d8d90aacaeobrazek.png
 
Zinek se přirozeně vyskytuje v některých potravinách s vysokým obsahem bílkovin, jako jsou například červené maso, obiloviny a luštěniny. Lidské tělo si ho neumí vyrobit samo, a tak je nutné mu jej dodávat buď prostřednictvím potravin nebo účinných doplňků stravy. Jeho deficit oslabuje imunitní systém, protože právě zinek je součástí stovky důležitých enzymatických procesů v našem těle.
 
Multivitamín s minerálními látkami je vyvážený komplex základních vitamínů a minerálů, které lidské tělo potřebuje ke správnému fungování. Významně se totiž podílejí na zpracování sacharidů, tuků či bílkovin. Přirozené dodání těchto složek může být náročné i vzhledem k tomu, že ho ovlivňuje především kvalitní a pestrá strava, sezónní dostupnost mnoha potravin i roční období. Důležité vitamíny A a D tak lze snadno získat s pomocí, pro tělo snadno vstřebatelných, kapslí KetoMix.
 
Nejpřirozenějším dodáním vitamínu D3 je vystavení pokožky slunečním paprskům. V našem podnebném pásu jsou tyto možnosti s příchodem podzimu velmi omezené. Proto je vhodné dodat tento důležitý vitamín tělu s pomocí doplňků stravy, tedy kapslí KetoMix.  Nepostradatelnost vitamínu D3 tkví především v tom, že umožňuje lépe vstřebávat a využívat vápník, který je důležitý pro udržení normálního stavu kostí, zubů a běžné činnosti svalů.
 
 Detox je neodmyslitelným pomocníkem pro očištění organismu. Pravidelná konzumace kapslí od KetoMix přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Pomůže pročistit organismus a znovu nastartovat metabolismus. 633d8da2e7015obrazek.png
 
Cena Vitamínového balíčku KetoMix je 659 Kč.

K objednání zde: www.ketomix.cz

Reklama