S aktuálním sychravým počasím se mnohonásobně zvyšuje riziko výskytu chřipkových onemocnění. Náhle oslabený organismus je potřeba účinně chránit. Odborníci potvrzují, že užívání vitaminu C je ideální prevence v boji proti chřipce a nachlazení. Účinky vitaminu C posilují náš imunitní systém.

Vitamin C představuje 80 % lidské potřeby vitaminů, ale naše tělo si ho nedokáže samo vytvořit, a proto je odkázáno na potravinové zdroje. V exponovaných obdobích, jako je právě podzim, doporučují lékaři kromě konzumace čerstvého ovoce a zeleniny také dodávat organismu vitamin C v koncentrované podobě.

Dodáme-li tělu jednorázově vyšší množství, než aktuálně potřebuje, tělo nadbytek vitaminu C vyloučí, i přesto, že jej vzápětí znovu potřebuje.

Naším tipem je potravinový doplněk – MegaCéčko od firmy Walmark. Rádi bychom vám představili jeho účinky a výhody.

MegaCéčko AKTIV s prodlouženým účinkem

MegaCéčko AKTIV představuje speciálním technologickým postupem upravenou formu vitaminu C. Takto upravený vitamin C je v průběhu dne postupně uvolňován, a tím udržuje optimální vyrovnanou hladinu vitaminu C v organismu. Stálá hladina vitaminu C výrazně přispívá k posílení imunitního systému. MegaCéčko AKTIV je navíc obohaceno o šípky, které jsou bohatým přírodním zdrojem vitaminu C a bioflavonoidů.

· udržuje kvalitní obranyschopnost organismu
· je vhodný v době zvýšeného výskytu nachlazení, pomáhá zmírňovat jeho nepříjemné projevy
· pozitivně působí na udržování organismu v celkové dobré kondici
· jako antioxidant pomáhá v boji s degenerativními změnami
· pozitivně ovlivňuje hladinu krevního cholesterolu

Více o potravinových doplňcích stravy najdete na stránkách www.walmark.cz

Reklama