clanekfinal.jpg

V jednu chvíli se vznášet nad zemí, plout v hlubinách oceánu, skákat z mrakodrapu, mečem trefovat šťavnaté ovoce či barevné kostky v rytmu hudby, řítit se autem po rychlostní silnici, nebo se bránit útoku vesmírných příšerek. Nechejte se s námi vtáhnout do víru svého virtuálního světa a zažijte virtuální realitu na vlastní kůži. Můžete být kýmkoliv a kdekoliv.

avatar1.jpg

Skvělá herna Avatar v těsném sousedství O2 arény a OC Galerie Harfa u stanice metra Českomoravská v Praze 9 vám po sedm dnů v týdnu, od rána do pozdního večera nabízí ochutnávku naprosto všeho, co ve virtuálním světě můžete zažít. Nejmodernější technologie a zařízení, stovky her všeho druhu, hrát můžete sami, ve dvojici nebo ve skupině – a ještě se během hraní příjemně občerstvit v útulném baru. Virtuální realita neslouží jen zábavě – díky ní se mohou děti i studenti vzdělávat v různých oblastech a formou hry tak zvyšovat svoje kompetence. Čeká je tak výlet do libovolného města, pod hladinu moře, za historií, do vesmíru. A to není všechno.

avatar2.jpg

Již druhý měsíc herna provozuje VR Avatar Zone v „podpalubí“ Vodního světa největšího aquaparku v České republice, Aquapalace Praha v Čestlicích. Tato herna ukrytá pod bazénem s vlnobitím už přilákala spousty nadšených virtuálních hráčů, stala se oblíbenou atrakcí ve Vodním světě a mnoho návštěvníků se vrací opakovaně a zpestření svého odpočinkového dne virtuální realitou hned vedle bazénů si velmi pochvalují. Další báječná virtuální herna se má podle plánu otevřít na konci letošního jara, ale to je překvapení, které se teprve chystá.

The-Blue-VR.jpg

Ta nejlepší informace ale čeká nakonec! Zúčastněte se soutěže a vyhrajte vouchery se vstupy do herny v Praze 9.

Přijít můžete s přáteli či s rodinou a užít si tak báječnou zábavu se svými blízkými. Pro výhru do soutěže je potřeba najít a poslat správné odpovědi na tři soutěžní otázky.

Soutěž probíhá od 9.3. do 17.3. 2020  Soutěž najdete ZDE

Pokud nevyhrajete, nezoufejte. Do herny v Drahobejlově ulici se můžete vydat i tak.

Pokud při placení či rezervaci řeknete kód "ŽENA-IN 10”, získáte okamžitou slevu 10 %.

Tato sleva platí po celý březen.

Více inspirace najdete na stránkách www.avatarherna.cz

avatarstrilecka.jpg

Reklama