Čtenářku Mio udivil virtuální pás cudnosti. Co si o něm myslíte vy?


Milý Jakube,

když jsem přemýšlela nad tím, které prádlo by pro mě bylo nepohodlné, asi jediné, které bych odmítla, by byl takzvaný pás cudnosti. A domnívala jsem se, že mužstvo dostalo rozum už v dávné historii a přestalo si tímto bezohledným způsobem hlídat své drahé polovičky. A ejhle, co jsem objevila. Je to tu znovu, ovšem poněkud zmodernizované, v GPS verzi, ale nějak mi nedochází, proč tenhle nesmysl vymyslela žena-návrhářka (následuje článek z internetu):

Jde o rafinované svůdné spodní prádlo, které navíc prostřednictvím navigačního systému GPS umožňuje sledovat kde se žena nachází.

Přístup k choulostivým údajům z GPS samozřejmě nemá k dispozici každý, kolem koho žena v půvabném prádle projde. Údaje ze zařízení jsou chráněny heslem. V případě, že žena vyráží večer sama do víru vělkoměsta, může mít její partner detailní informace o tom, kde se jeho drahá polovička pohybuje, a nemusí se o ni nijak obávat. Podle návrhářky se dokonce prádlo může změnit v cennou ochranu, například v případě, že je žena unesena neznámými únosci.

Podle některých feministek jde ale spíše o jakýsi "virtuální pás cudnosti", který má ženu dostat pod kontrolu. Muž, který ženě prádlo věnoval, má možnost sledovat, kde žena právě pobývá a kde zrovna spodní prádlo odložila. Brazilské feministky dokonce označily návrhářku Luciu Lorio za novodobou otrokářku a vyzvaly ženy, aby spodní prádlo s GPS bojkotovaly.

Luxusní souprava se skládá ze spodních kalhotek, poloprůsvitné košilky a perlového náhrdelníku. GPS zařízení je umístěno v průhledné části přímo u pasu. Muž, který by měl zájem mít svoji partnerku pod kontrolou, se musí připravit na nemalé výdaje. Cena luxusního špionského prádla se pohybuje mezi 500 a 700 eury.

Tak co vy na to? No, nekup to...

Krásné odpoledne přeje,
Mio

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama