p1.jpg
Holčičí párty musí být veselá a zábavná

1. Výběr místa
Ať už se rozhodnete párty udělat u vás doma, v restauraci, nebo jinde, zajistěte, že prostor bude přístupný pouze vaší rodině a pozvaným hostům. Děti by se měly cítit bezpečně a dobře. Vyhněte se tmavým barvám. Naopak světlé a zářivé odstíny podpoří hravou a veselou náladu.

2. Dobré pití a jídlo
Nejen dospělí mají rádi plná bříška. Připravte pro děti zábavné a barevné jídlo, které si s chutí dají. Vyberte z jejich oblíbených a přidejte sladké klasiky, které neodmítne žádné dítě. Jednou za čas se přece mlsat může.  

3. Dobrá hudba
Každou dobrou párty doprovází veselá hudba. Ať už zvolíte písničky z pohádek, ze seriálů nebo od interpretů, kteří zpívají pro děti, hudba se musí dětem líbit. Při výběru sáhněte po osvědčených kouscích.

p2.jpg
VIP Pets nabízí nespočet možností, jaký účes vytvořit, zdroj: TM Toys

4. Dobrá zábava
Zábava na párty patří mezi nejdůležitější části vašeho plánování. I kdyby se jídlo nepovedlo, hudba přestala hrát, zábava musí bodovat. Doporučujeme vybírat kreativní hračky pro dívky nebo holčičky. Vyplatí se volit podle jejich věku i zájmů.

Mezi oblíbenou zábavu patří, hračky pro holčičky od 3 let, pejsci VIP Pets. Na internetu je můžete najít jako VIP Pets hračky nebo VIP Pets Toys. Malý VIP Pets pejsek má dlouhé vlasy, které děti rády češou a upravují do nejrůznějších účesů. Součástí balení jednotlivých hraček jsou i doplňky, které dělají hru ještě zábavnější.

Holčičky mohou společně, i každá sama, vytvářet párty účesy pro své pejsky. Líbit se jim bude i vzájemné půjčování doplňků, díky kterým bude výsledek ještě lepší. Hrát si na psí salón je bude bavit dlouho a vy si tak s hlavní zábavou nemusíte více lámat hlavu. Z párty si navíc každá odnese svého nového mazlíčka.

p3.jpg

VIP Pets Glitter se skvěle hodí do sbírky vašich holčiček, zdroj: TM Toys

Novinkou roku 2022 je řada VIP Pets Glitter se třpytivými vlasy a VIP Pets Color Boost s ještě zářivějšími a neonovými odstíny vlasů. Kromě toho, že zařídí zábavu na párty vaší holčičky, doplní také její sbírku pejsků. VIP Pets je známé z video pohádek dostupných na youtube. Některé z dílů můžete dětem na párty pustit.    

5. Dobrá společnost
Méně je někdy více. V počtu rad i pozvaných kamarádů. A tak jen dodáme: pozvěte skutečné kamarády vašich dětí a zařiďte tak skvělou atmosféru i dojmy z celé akce.

Chcete o VIP Pets zjistit víc? Začtěte se do článku VIP PETS pro vaše malé parádnice. Pejsky i spoustu další zábavy najdete v online hračkářství mrakyhracek.cz.