Těhotenství je výjimečným a bezesporu jedním z nejkrásnějších období v životě ženy i celé rodiny. Zároveň je to doba opravdu velkých změn. Je přirozené, že každá nastávající maminka chce mít vše pod kontrolou a pro zdraví svého miminka udělá maximum. Chcete-li mít jistotu, že sobě i svému miminku dopřáváte tu nejlepší péči, vsaďte na doplněk stravy VIP MAMI.

Těhotenství představuje zátěž pro tělo a je spojené s velkým energetickým výdejem. Základem by proto vždy měla být vyvážená a pestrá strava bohatá na vitamíny a minerální látky. „Strava v těhotenství by měla být pestrá, bohatá na vitamíny a minerály. Do jídelníčku by ženy měly zařadit dostatek ovoce z našich zeměpisných šířek, zeleninu, ryby (2 x týdně), vlákninu a mléčné výrobky. Naopak vyhnout by se měly pokrmům ze syrového masa a plísňovým sýrům,“ potvrzuje MUDr. Radka Gregorová, gynekoložka z Lékařského Domu na Praze 7.

Nicméně je zapotřebí si uvědomit, že na některé látky má organismus v době těhotenství zvýšené nároky. Na svou životosprávu by tak maminky měly dbát především v období těhotenství a kojení, kdy tělo vyžaduje větší dávky většiny vitaminů a dalších důležitých látek. Ideální řešení představuje doplněk stravy VIP MAMI, který obsahuje komplex 12 vitaminů a 9 minerálů. Přípravek je určen nejen pro těhotné ženy a kojící maminky, ale také pro ženy, které těhotenství právě plánují.

VIP MAMI

Doplněk stravy VIP MAMI je první multivitamin obsahující unikátní kombinaci vitaminů, minerálů, DHA, EPA, laktobacilů a zázvoru. Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru maminkám. Kyselina listová (vitamin B9) přispívá k růstu zárodečných tkáni během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Vitaminy C a E působí jako antioxidanty. Vitamin C se podílí i na normální tvorbě kolagenu v krevních cévách, kostech, chrupavkách, dásních i kůži a zlepšuje vstřebávání železa. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, zinek k normální syntéze DNA, jód pak ke správné funkci nervového systému.

Další složkou jsou DHA a EPA, jde o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce a udržení krevního tlaku. DHA navíc napomáhá i ke správné funkci mozku a zraku miminka. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 250 mg DHA denně. Doplněk stravy VIP MAMI jako jediný na českém trhu kromě vitaminů, minerálů, DHA a EPA obsahuje i laktobacily. V každé tabletě je 5 miliard CFU bakterií Lactobacillus rhamnosus, které jsou mikroenkapsulovány patentovanou technologií Intelicaps. Díky této technologii jsou laktobacily chráněné při průchodu trávicím traktem a je zabezpečeno jejich působení na správném místě, tedy ve střevě. Výhodou mikroenkapsulace laktobacilů je odolnost vůči vyšší teplotě, díky čemuž není přípravek nutné skladovat v lednici. Další složkou je prášek z oddenku zázvoru, který se využívá na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.

Doplněk stravy VIP MAMI, multivitamin s laktobacily v kombinaci se zázvorem, je k zakoupení v lékárnách a na www.vipmami.cz za doporučenou cenu 499 Kč. Každé balení obsahuje 30 tablet a 30 kapslí, což představuje dávku na 1 měsíc. Zakoupením přípravku VIP MAMI navíc získáte i dárkový poukaz na jakoukoliv lekci cvičení s kočárkem fitMAMI.

Reklama