VIP party u příležitosti slavnostního otevření se konala ve středu  6. 12.  od 19 hodin.

Za Rodeo Drive hosty uvítal James Glover, President Casual Dining, a Zoltan Lukac, Chief Marketing Officer. Zábavu odstartovalo vypálení znaku Rodeo Drive do památeční desky, po kterém své umění předvedl Mistr ČR v trikovém lasování. Celý večírek hosty bavili mistři v mikromagii Miloš Malý a Pavel Jána, kteří se specializují na triky s kartami, mincemi nebo provazy. Skvělé koktejly efektně míchal David Smrčka a Martin Hoffman, několikanásobní  vítězi národních barmanských soutěží.

Ke skvělé atmosféře přispěla živá hudba country skupiny mexických mariaches Espuelas, jediná skupina tohoto druhu v Česku. Mexickou a country hudbu hrají na kytaru, chitarrone (podobné base) a housle. Hodinu před půlnocí vylosoval moderátor Petr Holík (Radio Krokodýl, Super Star 2005) a Jan Nývlt ze 130 pozvaných hostů jednoho, který získal poukaz na večeři pro 2 osoby na celý rok zdarma. Další dva získali na památku pravé kovbojské klobouky, originál kožené opasky a další hodnotné dárky.

VIP Party Menu:

Drinks:

Muller Thurgau

Rulandské Modré

 

Coctails:

Electric Limonade (vodka, blue curacoa, sweet & sour mix, 7up)
Alabama Slammer (vodka, southern comfort amarto grenadina, pomerančová šťáva)
Rodeo Drive Breezer (kubánský rum, broskvový likér, ananasová šťáva, 7up)
June Bug (melounový likér, banánový likér, malibu, sweet & sour mix,  ananasová šťáva)
Sex on the beach (broskvový, melounový a banánový likér, ananasová a brusinková šťáva)
Pivo+Nealko + Café
 

Buffé: švédský stůl

(chicken tenders, salmon,BBQ and Buffalo RIBS,  BBQ sweetchilli and Bufflo wings, pork tenderloin, pečená kukuřice, load baked potato)

Dezerty:

apple pie, cheese cake, browni

 

Rodeo Drive - American Bar & Grill - první opravdová americká restaurace v Česku byla otevřena 7. prosince v rušném centru Brna přímo na rohu náměstí Svobody (Rašínova 2). Moderní westernová restaurace je vytvořena podle vzoru klasického texaského saloonu. Jejím srdcem je masivní 1,8 m široký otevřený lávový gril, který byl speciálně dovezen a certifikován z USA. Spolu se skvěle zásobeným barem stačí hravě uspokojit všech 110 nedočkavých hostů.

Velké porce skvělého jídla za dobré ceny, příjemní hosté i obsluha, čerstvé ingredience, bar plný akce s nejširším výběrem nápojů a jedinečná westernová atmosféra jsou jen některé z předností nové restaurace Rodeo Drive, které z vás a vašich přátel učiní pravidelné hosty. Otevřeno je každý den od 11 nejméně do 23 hodin.

 

American Restaurants (AmRest):

Rodeo Drive je originální koncept  neformální restaurace („casual dining“), který v roce 2006 pro Polsko a Českou Republiku navrhla společnost American Restaurant, výhradní provozovatel restaurací Pizza Hut, KFC a Fresh point v Polsku, ČR a Maďarsku. První restaurace byla otevřena v dubnu 2006 v polské Vratislavi (Rynek Wroclaw). V prosinci otevřené  Rodeo Drive v centru Brna (Rašínova 2) je druhou provozovnou na světě, další dvě by se měly do konce roku 2007 otevřít v centru Prahy. Rodeo Drive American Bar & Grill má značně průbojné plány expanze. Do roku 2008 by mělo fungovat celkem 30 restaurací v nejméně čtyřech středoevropských státech. Novou značku Rodeo Drive zastupují James Glover,  President Casual Dining Amrest, a Zoltan Lukac, Chief Marketing OfficerAmrest. Vedoucím brněnské restaurace je pan Jaroslav Šenkyřík, General Manager Rodeo Drive Brno.

Restaurace Rodeo Drive nabízí originální  jídla původní americké kuchyně  založená na grilovaném mase a široký výběr nápojů. Všechny podniky se budou nacházet  v atraktivních lokalitách a budou schopny obsloužit najednou 150 až 250 zákazníků.

V současné době společnost AmRest provozuje 196 restaurací a zaměstnává přes 6 100 lidí. Tržby v roce 2005 přesáhly 3,6 miliardy korun, čistý zisk pak činil  více než 176 miliónů korun, což je téměř dvojnásobek oproti roku 2004. Více na www.amrest.eu.

Dnes můžete na magazínu vyhrát dvě poukázky v hodnotě 500 Kč do této restaurace! Sledujte novinky!

Reklama