Herečka Nicole Kidman oblékla zajímavě střižené černé šaty s volánem u pasu a třpytivým zdobením v horní části. Celý outfit doplňovala blýskavá kravata. Herečce pěkně ladily i lodičky, které měly na špičce a patě podobné zdobení, jako šaty.

nikol.jpg

Osmadvacetiletá modelka Sara Sampaio zvolila slušivý a dobře padnoucí kostýmek od Michaela Korse se zvonovými kalhotami nad kotníky a krátkým sáčkem, pod kterým ukázala své vyrýsované břicho.

sara.jpg

Modelka Theodora Richards svůj outfit přirovnala k blond Trinity z filmu Matrix. Na přehlídku vyrazila v šatech ke kotníkům, které z části vypadaly jako delší sako. Zajímavě řešené byly rukávy a spodní část, která působila, jakoby modelce pod kabátem koukala černá sukně. Pas Theodora zvýraznila širším páskem. Celý outfit byl černý, včetně doplňků, mezi nimiž byly sluneční brýle v kočičím tvaru.

matrix.jpg

Rodačka z Brooklynu zpěvačka Justine Skye oblékla velice zajímavě střižené béžové šaty. Jedno rameno měla odhalené a vypadalo to, jakoby měla tílko. Na druhé straně měla pro změnu dlouhý rukáv, jako kdyby měla svetr. Na hlavě měla ze stejného materiálu turban čelenku. Celý outfit se ke zpěvačce perfektně hodil. Působil velmi exoticky jako ona.

profimedia-0470380042.jpg
Foto: Profimedia

Čí outfit nejvíc zaujal vás?

Reklama