Ostravský hotel svou nabídkou vín osloví i fajnšmekry

Známé latinské rčení hlásí – IN VINO VERITAS neboli ve víně je pravda. Snad i proto patří nápoje z vína mezi velmi oblíbené. Ať už máte chuť na sklenku vína k dobré večeři, či si přejete přinést na oslavu dárek, vždy je dobré porozhlédnout se po víně vyšší kvality, u kterých je zaručena lahodná chuť i vůně. Vinotéku s nabídkou vín z nejlepších francouzských vinic, ale také kvalitních italských, argentinských, rumunských či moravských vín, nově nabízí také hotel Mercure Ostrava Center hotelové sítě Accor. Vína jsou zde pečlivě vybírána zkušenými sommeliéry a na své si tak přijdou i ti nejnáročnější milovníci vína, kteří ocení například exklusivní kousek - Margaux Premier Grand Cru Classé Châteu Margaux, jehož kvalitě odpovídá i cena, která se pohybuje kolem 20.000 Kč. Kromě stálé nabídky, která čítá kolem 35 druhů vín, si lze prestižní kousky individuálně i objednat.

vinotéka

Sklenička s přáteli, součást romantické večeře, party, oslavy, či tečka po výborném obědě. U těchto všech příležitostí nás provází sklenka vína. Vánoce a oslavy konce roku jsou obdobím, kdy se scházíme se svými blízkými a lahev dobrého vína je zkrátka vítaným dárkem. Vinotéka ostravského hotelu Mercure zaujme jak nevšedním vzhledem, kdy jsou jednotlivé lahve vystaveny přímo v lobby hotelu, tak zejména skladbou vín.

„Náš vinný lístek jsme sestavovali s profesionálními sommeliéry tak, aby si vybral každý milovník vína. V naší nabídce jsou dostání vína jak pro běžnou veřejnost, která si ráda dopřeje kvalitu, tak i pro opravdové znalce a odborníky vína“, vysvětluje Vladimír Šic, ředitel hotelu Mercure Ostrava Center a dodává: „Otevření našeho vinného lístku hotelu Mercure je jako otevření dveří dokonalého vinného sklípku. Kamkoliv se podíváte, objevíte vína, která jsou silná, osobitá, okouzlující i ovocná, a přesto jsou plná třísloviny a elegance. U nás si zkrátka vybere opravdu každý.“

vinotéka

Z luxusních vín můžeme zmínit například exklusivní Margaux Premier Grand Cru Classé Châteu Margaux, jehož kvalitě odpovídá i cena, která se pohybuje kolem 20.000 Kč. V nabídce pochopitelně nechybí ani finančně dostupná kvalitní vína, jako například Modrý Portugal pozdní sběr z Velkopavlovické oblasti, který pořídíme za cenu kolem 200 Kč, stejně jako víno Dornfelder ze Slovácka. Nechybí ani pravé šampaňské Piper Heidsieck Brut či Dom Perignon.

vinotéka

Reklama