S výběrem kvalitních vín, který jsme pro vás připravili, zvládnete připravit krásný Valentýn i na poslední chvíli. Vybrat si můžete z intenzivního růžového šumivého vína, šťavnatého Chardonnay, elegantní cavy  nebo ovocného prosecca.

Stormhoek LOVE Moscato

5c3481e514ad9obrazek.pngValentýnská cena 109,90 Kč / 0,75 l

Intenzivní a přitom nenáročné růžové šumivé víno s příchutí třešní. Pokud místo večeře při svíčkách u ozdobeného stolu máte radši roztančené večírky, pak se toto víno v zamilované lahvi skvěle hodí pro váš valentýnský večer. Lahev je zdobená srdíčky, čímž je víno přímo stvořené jako valentýnský dárek. Potěšte svou lásku krásným dárkem a zároveň sladkým přípitkem.

Vína pod značkou Tesco

 • Tesco Finest Chardonnay
  5c348205df1c0obrazek.pngZemě původu Česká republika

  Valentýnská cena 139,90 Kč / 0,75 l

  Čisté a šťavnaté Chardonnay s vůní tropického ovoce a máslových sušenek s příjemným ovocným závěrem. Pokud si nejste jistí, jaké víno na večer připravit, abyste si užili romantický večer, je Chardonnay sázkou na jistotu. Jemně ovocné aroma okouzlí každého a hodí se k celé řadě pokrmů, například k rybám, těstovinám a měkkým sýrům.
 • TF Cava Vintage
  5c34822429117obrazek.pngZemě původu Španělsko

  Valentýnská cena 139,90 Kč / 0,75 l

  Španělské šumivé víno, vybráno exkluzivně pro značku Tesco Finest, s elegantní chutí po citrusech a jablkách. Při výrobě cavy se využívají stejné procesy, jako při výrobě šampaňského, ale ovocná chuť a zejména cena cavu přibližují italskému proseccu. Vychutnat si ji můžete společně u večeře z mořských plodů.
 • TF Bisol Prosecco
  5c34823537e3dobrazek.pngZemě původu Itálie

  Valentýnská cena 179,90 Kč / 0,75 l

  Krémově jemné šumivé víno v kategorii brut s delikátním perlením a charakteristickou ovocnou svěží vůní. Ve víně je cítit výrazná chuť po broskvích a hruškách. Stejně jako v případě šampaňského nebo cavy, je i prosecco charakteristické oblastí, ve které se pěstuje. Nejkvalitnější hrozny dozrávají v několika obcích mezi městy Conegliano, Asolo a Valdobbiadene, odkud pochází i toto prosecco Tesco Finest. Skvěle se hodí k asijské kuchyni nebo k uzenému lososu.

Více informací naleznete zde.

5c3482516982eobrazek.png

Reklama