therme lee

Objevte vyhlášenou rakouskou vinařskou oblast Weinviertel, sousedící s Českou republikou, z té nejkrásnější stránky a dopřejte si čistý požitek z vína a relaxaci. V rámci oblíbeného vinařského podzimu v Dolním Rakousku se nabízí spojit podzimní wellness dovolenou v komplexu Therme Laa s výletem na různé vinařské slavnosti, které se většinou odehrávají v jedinečném prostředí uliček s vinnými sklípky (Kellergassen). V rámci tematických týdnů „Smyslný vinný podzim“ se v hotelové restauraci komplexu Therme Laa „Feinspitz“ každý týden představí v průběhu večeře jeden typický druh vína pro oblast Weinviertel a k němu odpovídající pokrm.

Vinař jako host

therme leeČtyřhvězdičkový hotel wellness komplexu Therme Laa zve vinaře z místního regionu, aby hosté mohli ochutnat jejich nejlepší a nejušlechtilejší vína. Je to skvělá příležitost, jak se s vinaři osobně seznámit a popovídat si s nimi zasvěceně o víně. Při tom mají hosté možnost, jak si své vinné „favority“ hned na místě koupit za cenu přímo od vinaře. Každé pondělí, úterý a čtvrtek nabízí hotelovým hostům komplex Therme Laa prohlídku vinařství na téma: „Poznejte osobně typická špičková vína z oblasti Weinviertel přímo ve vinařství“. Můžete se tak podívat do zákulisí vinařství Hauser (v Poysdorfu), vinařství Stadler (ve Falkensteinu), ve vinařství Walek (v Poysdorfu) nebo vinařství Gass (v Unterstinkenbrunnenu). Budete mít také možnost víno zde koupit.

Nabídka Vinissimo

Pokud jste se rozhodli si vychutnat podzimní dny s vínem a wellness relaxací, připravil pro vás rakouský komplex Therme Laa – Hotel & Spa nacházející se přímo na česko-rakouské hranici výhodný balíček obsahující tři dny pobytu a dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji superior. Za osobu zaplatíte jen 246 eur a součástí této ceny budou tyto služby:

 • Bezplatné využití hotelových termálních lázní Hotel-Spa s termální koupelí a saunami, termálních lázní Laa včetně saunového světa, dětský svět s animací i v den odjezdu až do 22.00 hod.
 • Snídaně pro aktivní
 • Večeře o třech chodech
 • Ochutnávka vína u večeře (dvě ochutnávky během večeře)
 • Svačina „spa snack“ od 14 hodin v baru Lounge Bar
 • Dárková poukázka v hodnotě 10 eur „Wohlfühl-Gutschein“ na osobu a pobyt na jednu proceduru dle vlastní volby*
 • Jedna láhev vína z oblasti Weinviertel
 • Uvítací ovocný pozdrav na pokoji
 • Denně vitální minerální voda na pokoji
 • Bezplatné využití kardio a fitness zóny
 • Bezplatné využití sportovních a odpočinkových činností včetně reaktivního tréninku po celou dobu pobytu
 • Měkký a hebký župan po celou dobu pobytu
 • Bezplatné parkování v podzemní hotelové garáži

* Poukázka v hodnotě 10 eur se dá využít na proceduru dle vlastní volby. Doporučujeme např. procedury s weinviertelským vínem (Weinviertler-Wein-Treatments):

therme leeKoupel: 25 min., 24 eur
Masáž: 25 min., 29 eur
Peeling: 20 min., 18 eur

Nabídka je platná do 27. 11. 2009. Nástup je možný denně. Nabídka se nedá kombinovat s jinými nabídkami či slevami.

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa Hotel & Spa najdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

Informace a rezervace

Therme Laa - Hotel & Spa
Thermenplatz 3, A-2136 Laa/Thaya
0043 (0)2522/84700-733 nebo sinne@therme-laa.at
www.therme-laa.at

Reklama