Před časem byla vyhlášena testovací soutěž pro hnědovlásky (článek najdete ZDE) o tři zbrusu nové letní hnědé odstíny z kolekce Palette Deluxe Shimmering Browns.

palette

Zapojila jste se také do diskuze? Těšíte se na vyhodnocení? Čekáte, zda budete mít štěstí a NOVINKU značky Palette od Schwarzkopf&Henkel vyzkoušíte „na vlastní vlasy“?

Zde je vyhodnocení:

  • Oslnivě hnědý odstín putuje za nickem Dana Liptákova
  • Třpytivě bronzový odstín si vyzkouší nick juhajan
  • Zářivě hnědý odstín získává nick Jarulka

Všem čtenářkám děkujeme za pěkné příspěvky a vítězkám gratulujeme!

Nová kolekce hnědých odstínů Palette Deluxe, určená sebevědomým ženám, které přesně vědí, co chtějí.

Řada Palette Deluxe se sedmi vyživujícími oleji obsahuje exotický marulový, arganový, sezamový, mandlový a olivový olej i oleje z jader meruněk a makadamových ořechů. O vlasy pečuje na povrchu i uvnitř a zejména dlouhé kadeře proměňuje ve zdravě vypadající vlasy se sytými  barevnými odstíny. Každý pramen je na dotek jemnější a poddanější a vlasy se snadno rozčesávají a upravují. Nová kolekce Shimmering Browns dodá Vašim vlasům dlouhotrvající vzhled brunetky, v němž zazáříte jako hollywoodská hvězda.

Řada Palette Deluxe  zahrnuje tři oslňující odstíny:

  • Oslnivě hnědý
  • Třpytivě bronzový
  • Zářivě hnědý

Generace spokojených zákaznic důvěřují značce Palette a ví, že jim poskytne nádhernou barvu vlasů, a to za přijatelnou cenu. Nová kolekce Palette Deluxe Shimmering Browns je určená ženám, které chtějí pro své vlasy vždy jen to nejlepší. Novinka je nejnovějším přírůstkem řady vlasových barev Palette Deluxe, a přináší tak zaručenou kvalitu od Schwarzkopf & Henkel. Doporučená maloobchodní cena je 124,90 Kč.

Reklama