Ve finálovém kole druhého ročníku  soutěže Supermiss v pražském hotelu Hilton soutěžilo dvanáct krásných dívek a hlavní cenu, titul Supermiss 2008 a krásné červené Audi A3, z automobilové stáje Tomáše Vavřince.

Dlužno podotknout, že nebýt skvělého osvěžujícího výkonu moderátora Vlasty Korce a rockera Petra Koláře, který zazpíval několik svých hitů, nebyl večer příliš zábavný. Dívky byly ztrémované až hanba, což se odrazilo na volné soutěžní disciplíně.

Rozhovor se soutěžícími měly udělat jejich patronky - již „zkušené“ modelky. Tady bylo také hodně znát, která z modelek má již něco za sebou a která se ve vodách showbyznysu teprve učí plavat. A samotné otázky byly nemastné, neslané, typu: „Za co bys utratila milion korun? ... Co by sis nejvíc v životě přála? ... Co je pro tebe ideální dovolená?“

A odopovědi byly stejně nenápadité, čekal jsem už jen, „... a děkuji celému světu, všechny miluju, Bůh žehnej Americe.“

No, není divu, že vítězkou se stala jediná dívka, která působila sebejistě. Jediná, které se tréma vyhnula. Její volné vystoupení mělo (narozdíl od většiny ostatních) šmrnc i  nápad - předvedla v něm proměnu ze stařenky v Britney Spearsovou.

A kdo je tedy Supermiss pro rok 2008?

Dagmar Šírová

Věk: 21 let
Míry: 86-60-89
Výška: 170 cm
Váha: 50 kg
Pochází ze Žďáru nad Sázavou. Studuje pedagogickou fakultu a zajímá se o moderní a společenský tanec, cestování a aerobic.

Jak se vám líbí nová Supermiss?

Reklama