Nové webové stránky www.tloustneme.cz vám poskytnou nejen řadu zajímavých a užitečných informací souvisejících s obezitou, poutavé příběhy či originálně pojatou BMI kalkulačku, ale především možnost se přímo objednat k vybranému specializovanému lékaři, a to v rámci celé ČR.
Tloustneme.cz-logo-FINAL.jpg
V současnosti trpí v ČR obezitou pětina dospělé populace a téměř polovina žije s nadváhou. Je proto velmi důležité začít jak nadváhu, tak obezitu řešit včas, a to ideálně ještě před tím, než dojde k biologickým změnám, které se projeví dalšími onemocněními.

Nevíte jak, kde a s kým svá kila navíc řešit nebo by vás jen zajímalo, jak na tom opravdu jste? Na nových webových stránkách www.tloustneme.cz, na jejichž obsahu se podílel tým špičkových českých lékařů, stačí vyplnit jednoduchý vstupní formulář a získáte okamžitou odpověď s doporučením, jak ke svému aktuálnímu stavu přistoupit.

Pokud máte normální hmotnost, ale i přesto cítíte pocit nadváhy, je pro vás připravena brožura, kde najdete doporučení, jak se stravovat, jak rozhýbat tělo, ale i to, že je důležité myslet na sebe. Pokud bude váš výsledek vyhodnocen jako rizikový, a tudíž byste jej měli konzultovat s obezitologem, bude vám na www.tloustneme.cz nabídnuta možnost se k vybranému specialistovi z okolí vašeho bydliště ihned objednat.
Tloustneme-cz-vizual-zena-1.jpgSvého lékaře si na www.tloustneme.cz našel i oblíbený herec Martin Zounar, který se rozhodl své obezitě postavit čelem. „Když to tak vezmu, tak já jsem v podstatě nikdy v životě nezhubnul. Několikrát jsem zkoušel rychlé hubnutí, bylo to sice hezké, ale jak kila rychle ubyla, tak rychle přibyla. A navíc k tomu vždy přišel jojo efekt. Takže tentokrát na to jdu jinak,“ komentuje Martin Zounar a dodává: „Poprvé v životě jsem díky tloustneme.cz navštívil specializovaného lékaře a musím říct, že nechápu, proč jsem to neudělal dřív. Mimo jiné jsem zde dostal doporučení k návštěvě spánkové kliniky. Evidentně mě má kila navíc nenechají dobře spát a tělo pak během dne nemá dostatek energie. Nikdy by mě nenapadlo tyhle dvě věci spojovat.”

S obezitou se pojí řada závažných onemocnění
Obezita je komplexní chronické onemocnění, přičemž snižování hmotnosti není jen otázkou nižšího příjmu potravy a většího pohybu. Ve skutečnosti může obezita být ovlivněna mnoha faktory: genetikou, biologickými ději v těle, přidruženými onemocněními, prostředím, ve kterém žijeme, zaměstnáním, spánkem, léky či psychikou. A s tím vším si sami doma zkrátka neporadíme, nemluvě o velké řadě onemocnění, která s sebou obezita do našich životů přináší. Ať už je vysoký krevní tlak, cukrovka druhého typu a prediabetes, rakovina, neplodnost syndrom polycystických ovarií, srdeční selhání či spánkové apnoe.

Ještě stále váháte, proč řešit obezitu s lékařem? Pak by vaší pozornosti na www.tloustneme.cz určitě nemělo uniknout video MUDr. Dity Pichlerové, Ph.D. z OB Kliniky Praha či velmi zajímavé a emocemi nabité pacientské příběhy.
 
  * * *

O společnosti Novo Nordisk
Novo Nordisk je globální farmaceutickou společností založenou v roce 1923 se sídlem v Dánsku. Cílem společnosti je usilovat o změny a zvítězit nad cukrovkou a nad dalšími závažnými chronickými nemoci, jako je obezita a vzácná onemocnění krve a vzácná endokrinní onemocnění. O toto společnost Novo Nordisk usiluje prostřednictvím průkopnických vědeckých objevů, rozšiřováním přístupu ke svým léčivům a prací na prevenci a konečném vyléčení nemocí, jejichž léčbou se zaobírá. V 80 pobočkách po celém světě společnost Novo Nordisk zaměstnává téměř 45 000 lidí a své přípravky prodává ve 170 zemích. Více informací naleznete na stránce www.novonordisk.cz, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube
605de1ddaf309obrazek.png

Reklama