Jaro je ve znamení odložení zimních kabátů a teplých bot hluboko do skříně. Nastává období krátkých sukní, lehkých blůziček, přenádherných lodiček a… Také úporné snahy připravit své tělo na plavkovou sezónu, která už pomalu klepe na dveře.

Konec prokrastinace!

žena

Je čas pustit se do boje

Jak je to dlouho, co jste si slibovala, že ony plavečky vám příští léto budou padnout jako ulité? Jen stále jaksi odraz v zrcadle není takový, jaký byste si představovala. Dost tedy zoufání při pohledu na zaoblené křivky. Je čas přestat odkládat nepříjemné povinnosti na další dny a začít makat! Uvidíte, že zatočit s „faldíky“, které se přes dlouhou zimu na vašich partiích usadily, bude hračka!

Odhoďte strach a zapojte chladnou logiku

zena

Myslete pozitivně, okolí to ocení!

Děsíte se momentu, kdy budete muset odhodit i poslední vrstvu oblečení a jít doslova s kůží na trh? Už nemusíte! Připravte svou psychiku na fakt, že to, jak vypadáte, závisí ve velké míře na tom, jak se sama cítíte. Budete-li se dlouhodobě trýznit hladovkou, docílíte akorát toho, že vám přibydou vrásky na čele, povadne vám kůže a fyzicky i psychicky se budete cítit pod psa. Myslete to pro jednou s hubnutím vážně a nechejte si připravit redukční program přímo na míru vašim potřebám.

Pohybová aktivita, kterou si zamilujete

kolo

Jízda na kole není jen relax, je to i pořádná dřina

Pohyb, pohyb a zase pohyb.  Právě on je důležitý pro správnou harmonii a tělesnou rovnováhu. Jaro je v plném proudu, tak proč se trápit zavřená ve fitku či v tělocvičně. Při krásném počasí vyvětrejte kolo dynamickou jízdou v přírodě. Nejen, že budete zdravě dýchat, ale také neustálé napínání svalů povede k úbytku přebytečných kil a formování vaší postavy.

Trik celebrit prozrazen!

skořice

Osvědčený trik celebrit – skořice

Kolikrát už hvězdy světového formátu byly spatřeny s oblíbenou zmrzlinou či jiným dietním prohřeškem, a přesto mají figuru jako bohyně? Jak to jenom dělají? Odpověď je jednoduchá. Ví, které potraviny do svého jídelníčku přidat. Výborným tipem, který podpoří váš trávicí trakt, je skořice. Toto jedinečné koření má řadu schopností a některé z nich přispívají k lepšímu hubnutí, jelikož skořice čistí střeva od parazitů a nežádoucích mikroorganizmů. Díky tomuto pročištění dochází k lepšímu vstřebávání živin a k dokonalejšímu trávení jídla, přičemž se tělo zároveň efektivněji zbavuje škodlivých látek.

Pravidelná strava s vlákninou je trefou do černého

jídlo

Hladovění není řešení, naopak pravidelná strava je cesta k úspěchu

Pokud chcete zhubnout, stačí poctivě hlídat porce jídla dle stanoveného plánu a především jíst pravidelně. Tělo si zvykne na pravidelný režim, nebude mít důvod hromadit tukové zásoby a vy nebudete trpět hlady. Jídelníček si doplňte o vlákninu, která je klíčem k zdravému hubnutí, jelikož zlepšuje zažívání, pomáhá při hubnutí a dokonce i při snižování hladiny cholesterolu v krvi. Ideální je konzumovat jednak vlákninu rozpustnou, která zvyšuje objem stravy v žaludku, a omezuje tak pocit hladu a rovněž vlákninu nerozpustnou, jež zlepšuje funkčnost trávicího systému. Díky tomu podporuje peristaltiku střev a má pozitivní vliv na trávení. Dostatek vlákniny chrání i před civilizačními chorobami, jako jsou rakovina trávicího ústrojí, srdeční onemocnění, cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a obezita.

Chytře na redukční dietu!

dieta

Jedinečný pomocník UniLakt je k dostání ve třech chuťových variantách

Držíte redukční dietu, upravujete trávení a zažívaní nebo konzumujete nedostatečnou či nekvalitní stravu? Právě pro vás je určen osvědčený tradiční český přípravek! UniLakt skořice jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k úpravě trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. V neposlední řadě je přípravek obohacen o vitamin C, který udržuje normální funkci imunitního systému. Právě ten bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben.

Unikátnost přípravku je dána zastoupením jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny.

Nyní májová akce!

Při nákupu na www.unilakt.cz zadejte kód UN125 a získejte poštovné zdarma již při objednávce nad 299 Kč! Sleva je platná do 28. 5. 2017.

Více informací na www.unilakt.cz.

Reklama