Vorwerk Kobold VC100

Znáte to, připravujete romantický večer, váš partner se již každou chvíli vrátí domů a v kuchyni ještě zbývá spousta mouky a cukru od pečení, drobků od čerstvě rozpečené bagety a vy potřebujete vše rychle a důkladně uklidit.

Vorwerk Kobold VC100

Co máte v takové situaci po ruce? Nejspíše mokrou houbičku na nádobí, kterou ale větší množství nečistot budete stírat ještě druhý den večer, či utěrku, která však nemá potřebný „sací“ efekt. Je zde ale jedno řešení, které vám může úžasně ušetřit práci. Lehký, skladný, výkonný a moderně vypadající akumulátorový vysavač, který máte vždy po ruce! Společnost Vorwerk, která se vysavači zabývá již 130 let, nabízí model VC100, který dokonale padne do ruky a díky výkonnému motoru a špičkové baterii je vždy připraven pomoci. A to nejen v kuchyni! Vysát s ním můžete i pohovku zaneřáděnou od chlupů vašeho domácího mazlíčka, autosedačku, rozsypanou hlínu při přesazování květin nebo jiné nečistoty. Jednoduchým způsobem lze regulovat intenzitu sání a snadno tak vysavač přizpůsobíte jak nečistotám, tak povrchu, ze kterého se je snažíte odstranit.

Vorwerk Kobold VC100

Vorwerk Kobold VC100 si můžete objednat buď přes e-shop na https://shop.vorwerk.cz, případně zavolat na bezplatnou Zelenou linku 800 168 987. Samozřejmostí je i možnost osobního předvedení produktu zdarma přímo u vás doma.

Reklama