Reebok stojí od svého vzniku v centru běžeckých inovací. Vždyť už v roce 1890 ušil jako první na světě běžeckou botu s hřeby. Je pravdou, že v minulé dekádě se Reebok z běžeckého světa na chvíli stáhl, s o to větší energií se teď ale do něj vrátil!
5aeadbf1d77c7obrazek.png
Důkazem je i model Fast Flexweave. Ten totiž přináší naprosto revoluční materiál svršku, který je vyroben technologií Flexweave. Ta našla dokonalou rovnováhu mezi lehkostí, odolností, střihem, stabilitou a také originálním vzhledem.

„Inovace by neměly přicházet na úkor výkonu nebo vzhledu, s modelem Fast Flexweave tak nastavujeme nový standard,“ říká Scott Daley, generální manažer značky Reebok. „Flexweave představuje v módním i sportovním průmyslu obrovský skok vpřed.“
5aeadbff27f4eobrazek.png

Model Fast Flexweave byl stvořen pro rychlost. Ideální je na všechny druhy dynamických a výbušných tréninků. Materiál Flexweave je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné. To vše s volnočasovým designem, který nemusel obětovat atraktivní vzhled na úkor výkonu.
5aeadc11736edobrazek.png
 
Přijďte boty vyzkoušet!

Chcete si boty samy vyzkoušet? Přijďte na tréninky Reebok Run Crew, které se konají každý čtvrtek v Praze, Brně a Olomouci. Pro veřejnost jsou zdarma, najdete na nich skvělou partu a fajn trenéry, kteří vám rádi s čímkoliv poradí.

Reklama