Kolik péče žádají vaše vlasy? Odpověď na tuto otázku přináší Gliss Kur v podobě první vlasové péče, která dokáže obnovit namáhané vlasy. Zevnitř dokonale posiluje, navenek zkrášluje – nový Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel působí přesně tam, kde je péče nejvíce třeba.

U přípravků Gliss Kur naleznete pestrou škálu produktů, které se specializují na různé aspekty péče . Můžete si tak vybrat z regeneračních šamponů, balzámů, Express Repair kondicionérů, regeneračních kúr a masek nebo zvolit pečující styling v podobě laku na vlasy. Jakou roli hraje ten který z uvedených pečujících výrobků ?

Pokud někdy máte pocit, že se v přípravcích od Gliss Kur špatně orientujete a musíte trošku bádat, jestli se jedná o regenerační kůru či balzám, rádi vám poradíme, jak bezpečně a rychle poznáte přípravek, který hledáte a potřebujete.

Gliss Kur Regenerační šampon – základní péče - jemný přípravek pro každodenní péči. Jemně vlasy myje a zároveň o ně pečuje s recepturou Scan Repair Komplex, která dokáže cíleně působit v poškozených místech vlasů, aniž by zdravé vlasy zbytečně zatěžovala.Šampóny Gliss Kur stojí  „klasicky“ víčkem nahoru a mají na sobě nápis Shampoo (šampon).   Orientační maloobchodní cena je 75 Kč
Gliss Kur Regenerační balzámy – doplňková péče – smývatelný regenerační balzám je určen pro použití po každém umytí vlasů. Vlasy ochrání před působením nepříznivých vlivů a vyhladí jejich povrch, takže se budou snadno rozčesávat. Naneste na vlasy, nechejte krátce působit a smyjte.
Balzámy Gliss Kur –stojí na rozdíl od šamponůna víčku a je na nich napsáno Spülung. Orientační maloobchodní cena je 75 Kč

Gliss Kur Express Repair kondicionéry – doplňková péče – inovativní dvousložkové kondicionéry v rozprašovači. Lze nanášet na vlhké i suché vlasy po celé jejich délce nebo jen na poškozená nebo zacuchaná místa. Před použitím se musí protřepat, neoplachuje se.
Dvousložkové Express Repair kondicionéry Gliss Kur jsou v průhledném obalu  s pumpičkovým rozprašovačemOrientační maloobchodní cena je 115 Kč.

Gliss Kur Regenerační kúry – intenzivní péče bez oplachování – intenzivní regenerační prostředky obsahující s vlasy identické mikroproteiny pronikající do struktury vlasů, kde nahrazují poškozené nebo zcela chybějící vlasové částice. Lze používat po celé délce vlasů nebo nanášet jen na poškozené konečky. Nanáší se na umyté a ručníkem vysušené vlasy, neoplachuje se.
Regenerační kúry Gliss Kur  stejně jako balzámy stojí na víčku, které je ale na rozdíl od balzámů kulaté, navíc v názvu naleznete slovo Kur.
Orientační maloobchodní cena je 99 Kč.
Gliss Kur Regenerační masky – intenzivní péče s oplachováním – vysoce účinná hloubková regenerace vlasů. Masku naneste na vlhké vlasy, nechte ji 10-15 minut působit a následně důkladně smyjte.
Masky Gliss Kur snadno identifikujete podle jejich  speciálního „kelímkového“ balení. Orientační maloobchodní cena je 125 Kč.
Gliss Kur Regenerační lak na vlasy – styling – středně silná fixace vlasů. Vlasy se neslepují, přirozeně se lesknou a jsou chráněny UV filtrem. Lak si určitě s ničím nespletete.
Orientační maloobchodní cena 99 Kč.

Jednotlivé řady produktů – jak jsou označené a co vám přináší:

Každá z vás má jiný typ vlasů, který potřebuje zvláštní péči. V současné době jsou výrobky Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel rozděleny do následujících řad, kde si jistě vyberete, co váš typ vlasů potřebuje. Je to velmi jednoduché, řady jsou vždy označeny stejnou barvou.

  • Gliss Kur – Pro Barvené a tónované vlasy (červená) - obsahuje jedinečný Color-Safe systém, který dokáže ve vlasech fixovat barevné pigmenty. Barva vašich vlasů tak bude mnohem déle intenzivnější a zářivější, bez předčasného blednutí. Výsledkem jsou vlasy zářící intenzivními barvami a třpytivým leskem. Celou řadu tvoří regenerační šampon, regenerační balzám, Express Repair kondicionér, regenerační kúra, regenerační maska a lak na vlasy.

 

  • Gliss Kur – Liquid Silk (třpytivě růžová) pro poškozené vlasy a vlasy bez lesku – díky tekutým výtažkům z hedvábí, které tato řada obsahuje, získáte pružné, pevné a zároveň hebké vlasy, které se budou nádherně lesknout. Výsledkem jsou vlasy krásné jako hedvábí. Celou řadu tvoří regenerační šampon, regenerační balzám, NOVĚ Express Repair kondicionér, NOVĚ regenerační kúra a regenerační sprej.

 

  • Gliss Kur – Pro jemné vlasy/pro větší objem (modrá)obsahuje inovativní složku Volume-Technology, která je určena pro krásu jemných vlasů a zvětšení jejich objemu. Receptura Scan Repair Komplex, kterou výrobky Gliss kur obsahují, navíc zajistí, že přípravek bude cíleně působit na poškozených místech vlasů a jemné vlasy tak nebudou zbytečně zatíženy. Vyzkoušejte regenerační šampon.

 

  • Gliss Kur – Pro suché a lámavé vlasy (oranžová)tato řada s obsahem mandlového oleje dodává suchým a lámavým vlasům potřebnou vlhkost, a působí tak na vlasy omlazujícím účinkem. Výsledkem jsou zdravější, pružnější a až o 95 % méně lámavější vlasy. V této řadě najdete regenerační šampon, regenerační balzám, Express Repair kondicionér, regenerační kúru, regenerační masku a lak na vlasy.

 

  • Gliss Kur - Pro delší a třepící se vlasy (žlutá)ačkoliv jsou dlouhé vlasy krásné, trpí nejvíce nepříznivými vlivy. Častým důsledkem jsou suché a roztřepené konečky, zatímco vlasy u kořínků jsou zdravé nebo dokonce snadno se mastící. Receptura Scan Repair Komplex dokáže efektivně obnovit poškozená místa vlasů a pečovat tím nejvhodnějších způsobem o vlas po celé jeho délce. Olej z makadamiového oříšku vlasy nádherně vyhladí. Výsledkem budou krásné a silné vlasy bez roztřepených konečků. Celou řadu tvoří regenerační šampon, regenerační balzám a regenerační kúra.

 

  • Gliss Kur - DERM-O-REGULATIV/proti lupům (světle modrá) – máte-li podrážděnou nebo přecitlivělou pokožku hlavy nebo vás trápí lupy, je tento šampon s recepturou vyváženou k vlasům a pokožce hlavy ten pravý. Výsledkem jsou lesklé vlasy bez lupů. V této řadě je k dispozici regenerační šampon.

 

 

Reklama