Včera jsem vám představila Top podprsenku za 60 milionů, dnes se můžete podívat na šest modelů, které budou součástí velké módní show Top Secret

Málem jsem tu událost prošvihla. Kolem hotelu Hilton jsem čekala větší poprask. Přece jenom podprsenka  za 60 milionu musí být pořádně hlídaná. Kolem vchodu a v nejbližším okolí stála sice policejní auta, ale co já vím, třeba je to tady zvykem.

Top secret

Šla jsem se raději zeptat do recepce. Zastavila jsem ženu v hotelové uniformě a zeptala se na přehlídku Top Secret. „To nieje dnes, až dvenacteho marca,“ povedala po slovensky a mě malem „jeblo“. To mě šéf zabije, a fotograf jakbysmet. Už jsem měla sto chutí vytočit jeho číslo, aby nechodil, že jsem nějak zvojtila datum, ale „děžurnou“ napadlo podívat se na programovou tabuli. Á, tu to je, v prvom patre vlavo, prepáčtě. Zadunělo to až v podzemních garážích, jak mi spadl kámen ze srdce.

Top secret

Článek bude.

Počkala jsem tedy v klidu na fotografa Michala Protivanského a vyrazili jsme do prvého patra vlavo. Černalo se to tam dalšími fotografy z různých médií. Asi mají takovou image. Postupně jsme se nahlásili, zda jsme akreditovaní, pořádek musí být. Chvilku napětí, modelky ještě nacvičují nástup, a pak nás pustí  dovnitř.

Top secret

Celá akce se konala v poměrně komorním prostředí, a jak jsem později zjistila, bude to jen taková malá ochutnávka toho, co bude k vidění na velké módní show dvenacteho marca.

Top secret

Ale i tak bylo na co koukat.

Top secret

Top secret

Když se řekne přehlídka Top Secret, okamžitě se mi vybaví křídla, je to jakási značka. Ale návrhář Petr Kalouda chtěl jít svou cestou a inspiroval se duchem karnevalu. Není to sice tak pompézní jako křídla, ale motýlci byli také půvabní. Modelky s nohama tak dlouhýma, že jejich rozkrok bych měla v pase, předvedly prádlo opravdu rozkošně.

Top secret

Posuďte samy.  

Top secret

Náčrtek. Takhle bude podprsenka vypadat 12.3. na přehlídce Top Secret

Náčrtek. Takhle bude vypadat podprsenka 12.3. na oficiální přehlídce Top Secret

Přečtěte si také další materiály z akce:

Reklama