ŽIVOČIŠNÝ DRUH: MUŽI

Co koupit svému milému, aby z dárku měl radost? Ponožek, šál a svetrů jste mu za dobu, co jste spolu, darovala, že by je mohl mít na dva životy. Věnovat adrenalinový zážitek není pro každého, ale tip, který pro vás máme, bývá pro muže neodolatelný. Jsou muži, kteří milují sport – ať už aktivně nebo pasivně, jsou muži, které nazvu „hračičky“, kteří stále něco kutí, vylepšují a tvoří. Pak jsou muži, kteří milují přírodu – ať už zušlechťují svou zahradu nebo rybaří. Dále jsou muži, kteří potřebují sociální kontakt a pivo. Točené. Ale to, co má více než 3 mužů společné, je slabost pro čtyři kola.  Ne, nelekejte se, neradíme vám, abyste se zadlužila na celý život a koupila partnerovi jeho „vytuněné“ auto, i když v podstatě ano… Jen to vysněné auto bude v měřítku 1:24. Dnes se dají pořídit modely aut, jaké si jen zamanete.
au.jpg
Zdroj fotografií: Modely-plastikove.cz

ZNÁŠ SVŮJ PROTĚJŠEK?

Na devadesát procent váš partner nebo manžel auto, po kterém touží, nemá. Protože i když má nejnovější typ VW nebo BMW, stejně je v jeho srdci zaprášená krabice, která má název třeba: Porsche 918 Spider nebo Lamborghini Aventator. Ještě častěji jsou v krabici auta, která jsou k vidění jen ve filmech, bylo jich vyrobeno pár kusů nebo jsou již v muzeu: Třeba Ashton Martin DB5 z filmu James Bond:Goldfinger nebo Pontiac Firebird z filmu Návrat do budoucnosti. Váš milý má určitě v oblibě nějaký legendární film s ikonickým autem… A ten mu můžete pořídit, to je na tom to nejjednodušší. Ale víte vůbec, které auto by ON chtěl?!

BÝT ZAS CHVÍLI KLUKEM

Modely aut se většinou prodávají v rozloženém stavu… Vždyť o to větší radost obdarovanému udělá, když si auto podle návodu složí sám. Někdy je to věc lehká, někdy vyžaduje určitý um a trpělivost. Plastikové modely aut mají většinou od několika desítek dílků až po více než stovku dílků ke složení, balení obvykle obsahuje lepidlo, štětec a barvičky v pěti mililitrových lahvičkách. Na propracovaných modelech aut jsou třeba i vícedílné motory, velmi podrobné repliky elektromotoru, podrobné interiéry s  přístrojovým panelem nebo rotující kola a detailní podvozek. Stručně řečeno: autentické auto, ale ve zmenšené podobě.

IMPULZ K NOVÉMU KONÍČKU

Jestli jsme vám dali zajímavý tip na dárek, uvidíte sama, pokud se rozhodnete model auta svému protějšku dát. Třeba měl partner lepení plastikových modelů jako koníčka, když byl klukem a třeba ne, ale zalíbí se mu to natolik, že s modelařinou začne!

Reklama