Zajímají vás krásní mužové? Nebo doma jeden takový exemplář dokonce máte? Anebo nejeden? Líbí se vám líbiví chlapíci? Máte ráda, když je muž upravený? Potom by neměla vaší pozornosti uniknout soutěž Metrosexuál roku 2009!

Soutěže krásy už nejsou výhradou žen. I pohlední muži mají svá klání. Víte o sebevědomém muži, který rád provokuje a nevadí mu mediální pozornost. Je úspěšný, moderní, zajímá se o módu, vyhledává luxusní značky oblečení, kupuje life-stylové magazíny, umí pečovat o své tělo, sportuje a rád se baví? Pak i o má šanci stát se metrosexuálem roku.

Všichni zájemci najdou přihlášku na internetových stránkách soutěže. Soutěžící budou pozváni na casting, který se bude konat 5. 12. 2009, zde porota vybere 10 finalistů, kteří se představí na finálovém večeru 12. 12. 2009. Finálový večer to bude nejen zábava a klání těch nejlepších metrosexuálů, ale především podívaná pro nás ženy. Rozhodně si to nenechte ujít.

Metrosexuál roku

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


Z) Kladná postava nového večerníčku O růžovém bubákovi.

Reklama