A je to tu znovu! Už po třetí se budeme moci bavit u osudů obyvatel vily známé reality show TV Prima. Ve čtvrtek 16. srpna 2007 se slavnostně křtila nová vila, která je nyní postavena na ostrově Císařská louka. Stavba této budovy lámala rekordy. Dělníci luxusní dům byli schopni postavit za 6 týdnů. Zatímco práce na té první trvaly 8 týdnů a na druhé sedm.

 

Jak probíhala párty a příprava na ni?

Takováto akce byla mojí naprostou premiérou. Nemohla jsem zakrýt nervozitu a vzrušení. Všechno muselo být perfektní. Tedy já musela být perfektní. Objednala jsem se ke kadeřnici a obnovila vzhled své hřívy. Nechala jsem si vlasy opět nabarvit a trochu natočit. Kadeřnice se mnou strávila dvě hodiny práce a já věřila, že to přinese nějaké ovoce.

 

Doběhla jsem domů a rychle na sebe našla nějaké slušivé oblečení. Z hromady kandidátů jsem si nakonec vybrala krátkou skládanou sukni, bílou halenku a krajkované černé samodržicí punčochy. Pak už jsem si jen na ksicht namalovala obličej a byla jsem připravena jít reprezentovat náš magazín mezi známé tváře.

 

Přijela jsem hromadnou dopravou na zastávku tramvaje Lihovar. Tam už čekaly dvě taxi, které měly za úkol převážet návštěvníky akce až k vile. Nejenže se řidiči trochu předháněli v tom, kdo nyní pojede, ale navíc mi i ochotně nabídli cigaretku - oba. První známka úspěchu mé práce na vzhledu. Hrdě jsem tedy nasedla do modrého drahého auta a spolu se mnou i Petr Zvěřina. Pravděpodobně si nechal Babetu někde na Václaváku, a tak musel využít služby taxikáře. Ten se však tvářil velmi nezúčastněně. No, mohl mě aspoň pochválit...

 

Po dvou minutách nás vysadil u brány na obrovskou louku, kde byly už rozestavěné stoly s občerstvením. Hned vedle byl vidět menší cirkusový stan, který, jak jsem se později dozvěděla, bude sloužit jako natáčecí studio. Pár metrů od toho stanu také vykukovala stěna bílé luxusní vily. Konečně jsem byla tak blízko těm V. I. P. akcím, o kterých jsem doteď jen četla.

Přestala jsem se rozhlížet a vešla za branku, kde byl registrační stolek. Měla jsem být zapsaná v guest listu, ale jaksi tam mé jméno chybělo. Už jsem se začala smiřovat s tím, že mě z louky vyprovodí a já budu mít po reportáži. Naštěstí se právě včas objevila jedna z organizátorek, která mě znala, a tak jsem dostala vstupní náramek a welcome drink (růžové šampaňské). Uvítání bylo za mnou a teď hrr do práce.

 

Asi po hodince a půl, když už viditelně byla valná část hostů přítomna, začal slavností křest vily i s prohlídkou. Kmotrem vily byl Vladimír Šmicer, který si vzal na pomoc malého tygříka. Žádného plyšáka, ale živého mládě tygra, a okolo zmateně pobíhala i husa. Tento zvířecí doprovod zvolili proto, že je to součástí jejich reklamní kampaně, kterou můžete sledovat už nyní jako programové šoty mezi pořady na TV Prima. V ní mají Vyvolení místo svých hlav hlavy zvířecí. Husa má symbolizovat pseudointelektuálku a tygr přirozeného vůdce. Zda však budou takoví i ve vile, je otázkou.

 

Popravdě řečeno měsíc a půl starý tygřík upoutal moji pozornost natolik, že jsem skoro zapomněla vstoupit do vily na prohlídku (nedokážete si představit, jaký je nádherný pocit, hladit si něco takového). Naštěstí jsem nebyla jediná zahleděná, a tak se rozhodli, že tu největší atrakci v náručí Heidi Janků přesunou na zahradu tříměsíční ubytovny Vyvolených. Jako ve snách jsem to koťátko následovala, a tak jsem si mohla vychutnat i jiný pohled. Konkrétně mě zaujala obrovská bublinková vana, která byla součástí vybavení zahrady. Znásobili také pohodlí Vyvoleným tak, že vyměnili v koupelně klasické sprchy za rohovou vanu. Nějak jsme se všichni shodli, že bychom si tam rádi udělali víkendový dýchánek, ale rozhodně ne pod dozorem kamer.

 

Mezi hosty této akce byli dokonce i staří Vyvolení. Kromě zmíněného Petra Zvěřiny se tu objevil i Saša Nikitin, jeho sok Rosťa a jejich vilová láska Monika. Ta to tam hodně rozjížděla s bubínky vedle DJe, zatímco chlapci si sesedli k jednomu stolu a popíjeli mojito. Měla jsem tu kliku, že jsem mohla chvíli sedět s nimi u stolu a povídat si. Tedy povídat si. Saša odněkud vytáhl noviny s erotickou tématikou, a tak naše diskuze spíše sklouzla k tomu, který obrázek se nám líbí nejvíce. K vidění tu byly i nějaké tváře Velmi křehkých vztahů, jako například Daniel Bambas a Hana Holišová. Drželi se tam výhradně pospolu. Viditelně se z nich během natáčení stali velcí přátelé.

 

Každopádně nic by se nemělo přehánět, a tak jsem se chvíli po půlnoci rozhodla, že vyrazím k domovu. Make-up už vzal stejně za své a na mých nových punčocháčích se mi udělalo oko. Nechápu, proč nedělají netrhající se silonky. Každopádně díky mým navázaným kontaktům během párty se mi povedlo domluvit si zdarma odvoz až domů, a tak jsem se vyhnula cestování noční dopravou. Domů jsem se tak dostala relativně brzo a mohla jsem s příjemným pocitem dobře odvedené práce usínat a načerpávat tak síly na další pracovní den.

 

Co nám přinese 3. řada Vyvolených

Už nyní je vybráno 61 semifinalistů, ze kterých si budeme od 27. srpna večer vybírat nové hrdiny. Vybírat bychom měli s rozvahou, protože je pak budeme sledovat takřka každý den po dobu tří měsíců a také na tom bude záležet, jaká zábava nás bude čekat. Na vítěze opět čeká výhra v hodnotě zdaněných 11 000 000 Kč.
Ovšem když jsem si četla pravidla, které musí soutěžící ve vile plnit, dost mi to připomínalo velmi přísný dětský tábor, na který jsme v dětství fakt nechtěli jezdit, nebo určitý druh nápravného zařízení. V těch pravidlech bylo uvedeno něco málo o tom, co Vyvolení můžou, a velký seznam toho, co nesmí. Například mají zakázáno dotýkat se TV-monitoru, přes který s Vyvolenými vždy komunikuje Terezka Pergnerová. Dokonce ani na hlasitost nesmějí sahat. I vlastní zájem o kulturu mají zakázán. Nesmí si sebou vzít hudbu ani knihu. Já bych bez knihy asi fakt nevydržela, útěchou by mi nebylo ani těch 11 milionů.

 

Byla jste taky někdy na nějaké V. I. P. akci? Koho jste tam potkala? A budete sledovat třetí řadu Vyvolených? Sledovala jste předešlé dvě řady? Jak se vám líbí reality show a co si o nich myslíte?

zdroj fotografii: Korzo

Reklama