Elegantní koně, vzrušující atmosféra a zábava pro celou rodinu. To vás čeká na Dostihovém závodišti Praha-Velká Chuchle v neděli 2. září při zahájení podzimní části sezony. Poběží se osm dostihů, z nichž dva patří ke sportovním vrcholům roku. Budou to 40. Velká cena Prahy CK Martin Tour a 73. ročník St. Leger, což je nejdelší klasický dostih (2800 metrů) v Česku. Představí se v něm tříletí supervytrvalci, kteří tento dostih běží pouze jedenkrát za život.
5b866a1f7f143obrazek.png
Návštěva Velké Chuchle ale není jen obyčejnou sportovní podívanou. Mezi jednotlivými dostihy totiž máte dostatek času na prohlídku koní, na sázení, ale i zábavu.
5b866a0a26f0dobrazek.png

Návštěvníky kromě oblíbeného dětského koutku s jízdou na ponících čeká také několik příjemných změn. Už koncem minulé sezony jste mohli okusit kuchařské umění šéfkuchaře, který připravuje sezonní menu, na němž si pochutná celá rodina. Stylově zrekonstruovaná restaurace je skvělým začátkem dostihového dne. Dorazte do Chuchle už v 11 hodin, nechte oběd na profesionálech a užijte si krásnou zářijovou neděli. V areálu nově najdete i foodtrucky oblíbených značek.
5b866a415c9eeobrazek.png
Na své si přijdou i dámy samotné. Dostihové odpoledne je ideální příležitost, jak provětrat ze šatníku svou sbírku klobouků a netradiční modely, které jsou pro tuto akci jako stvořené. Nechte se insipirovat naší galerií.
5b8669f393929obrazek.png

Samotné dostihy startují ve 13 hodin. Více info na www.velka-chuchle.cz.
5b866a6c95ac8obrazek.png

Podrobnosti k akci:

 • Doprovodný program pro děti: Jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč), krytý dětský koutek v přízemí tribuny.
 • Dále: Sázky na dostihy, restaurace, stánkové občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.
 • Doprava:
  Vlak: Linka S7 z Hlavního nádraží a Smíchovského nádraží, či také z opačného směru z Berouna. Intervaly jednotlivých spojů jsou pouze 30 minut.
  Autobus: Linka 244 ze Smíchovského nádraží.
  Auto: Parkoviště u závodiště, kapacita 600 vozů (parkovné 100 Kč).
 • Vstupné:
  Dospělá osoba: 150 Kč
  Do 18 let, studenti do 26 let, senioři 60 let a více: 100 Kč
  Do 15 let, držitel průkazu TP, ZTP, ZTP-P, držitel platného plnocenného (3650 Kč) ročního/365denního kuponu pražské MHD: zdarma
   
Reklama