Minulý pátek byl na Žena-in.cz ve znamení soutěžení. Kromě spousty denních soutěží byly zařazeny i dvě, které skončily až dnes v 10:00 hodin.

V první z nich jste měli správně tipnout věk našeho redakčního programátora Vašíka, kterého znáte pod nickem capy. Více v článku ZDE .

Vaše tipy byly velmi zajímavé. Pohybovaly se v rozmezí od 14 do 35 let. :o))) Ti z vás, kteří uvedli jako správný Vašíkův věk číslo 22, si ale mohou gratulovat. Mají skutečně skvělý odhad. Vyhrát ale mohl/a jenom jeden/na. A tou se stává čtenářka esunad. Srdečně jí gratulujeme a posíláme jí krásné nástěnné hodiny.

V druhé soutěži, která probíhala od pátku až do pondělního dopoledne jste si měli namáhat své šedé kúry mozkové a správně rozluštit tuto hádanku:

Na jednom břehu řeky je pasáček ovcí, vlk, koza, zelí a lodička. Vlk by rád sežral kozu, koza by si chtěla smlsnout na zelí. Do lodičky může ale pasáček vzít jen jedno zvíře nebo zelí. Dvě zvířata nebo zvíře a zelí se na lodičku najednou nevejdou. Koza ani vlk pádlovat samozřejmě neumí.
Jak tedy dostane pasáček vlka, kozu i zelí na druhou stranu tak, aby na jednom břehu nikdy nebyla koza s vlkem nebo se zelím bez dohledu pasáčka?
 

Vy, kdo jste napsali toto pořadí převozu, jste hádanku vyluštili správně.

Koza tam. Nic zpět. Vlk tam. Koza zpět. Zelí tam. Nic zpět. Koza tam.

A která bystrá hlavinka byla vylosována a může se těšit na balíček s překvapením? Tramtadadá... vítězkou této soutěže se stává.... barbucha. Blahopřejeme!

A všem ostatním, kteří se soutěží též zúčastnili, děkujeme. Věříme, že i na Vás se jednou štěstíčko usměje.

Krásné pondělí všem přeje

Reklama