Bruslení je stále oblíbenější, proto řada z nás vyráží na zimní kluziště za sportem a zábavou. Nemusíte mít vlastní brusle, na kluzišti funguje půjčovna, takže je to snadné – stačí mít chuť si s úsměvem zabruslit. Protože Milka Bubbly je úsměv v každé čokobublince, tak ji můžete  na kluzištích potkat a ochutnat v rámci Milka Bubbly Dnů, o kterých jsme vás již informovali. Milé hostesky zde rozdávají čokolády Milka Bubbly k ochutnání. Kdy a kde? Dozvíte se!

Milka

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Na jaké víkendové akce spojené s Milkou Bubbly se můžete těšit? Kdy a kde se budou konat další Milka Bubbly Dny?

 

Milka Bubbly Dny na kluzištích – zde potkáte hostesky a budete moc ochutnat skvělou čokoládu Milka Bubbly

  • 22.2.–23.2. na pražském kluzišti Na Františku
  • 1.3.–2.3. na brněnském kluzišti Za lužánkami
  • 8.3.–9.3. na pražském kluzišti Štvanice

Pokud jste ze Slovenska, máme pro vás stejné tipy na tato kluziště:

  • 22.2.–23.2. piešťanské kluziště
  • 1.3.–2.3. bratislavské kluziště Avion Park Bratislava

Jaká na vás čeká zábava? Přinášíme vám fotoreportáž z Milka Bubbly Dnů ze zlínského a z bratislavského kluziště z tohoto víkendu (víkend 15.2.–16.2.).

Milka

Kliknutím na první fotografii se vám otevře celá fotogalerie

FOTOGALERIE ZDE

Čokobublinková Milka je k dostání jako 100gramová čokoláda hned ve dvou variantách. Pochutnat si můžete buď na mléčné, nebo mléčné s bílou čokoládou. Pokud máte rádi větší porci, pak je pro vás připravena i jako velká tabulka Milka Bubbly Caramel 250g – bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem.

Nezapomeňte na aktuální Milka Bubbly Dny: Milka Bubbly Dny probíhají celý týden 17.–23.2.2014 v pražském obchodním centru Arkády Pankrác se speciálním každodenním bublinovým programem, který se vám bude líbit!

Čtěte naše články:

Reklama