Prožijte adventní čas ve společnosti značky Braun. Zapojte se do hledací soutěže a těšte se na vyhodnocení.

A co musíte pro výhru udělat?

Od pátku 14.12. 9 hodin do středy 19.12.20018 můžete vyhrát Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč! Hledejte s námi a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 26.11.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ti získají krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do středy. Sobota a neděle jsou jeden hrací den (Úkoly můžete splnit v sobotu nebo v neděli).

Celkem rozdáme 5 balíčků.
Každý den vyhraje balíček 1 z vás (sobota a neděle jsou jeden hrací den).

Hledejte každý den od pátku do středy a těšte se na výhry.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Pátek: Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč
  • Sobota a neděle: Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč
  • Pondělí: Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč
  • Úterý: Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč
  • Středa: Braun FaceSpa Pro 912 v hodnotě 3 999 Kč

Zaměřte pozornost na svůj obličej a věnujte mu profesionální péči

Tato speciální sada určená k péči o obličej kombinuje několik funkcí a pomáhá tak nejen s odstraněním nežádoucích chloupků a s čistěním pleti, ale nově s celkovou regenerací pokožky. Kovová tonizační hlava MicroVibration čisticího kartáčku Braun FaceSpa Pro vytváří speciální mikro-vibrace, čímž zajišťuje lepší absorpci krémů a sér do pokožky pro ještě jemnější a vláčnější pleť. Zatímco jemný dotek kovu dodá příjemný pocit ochlazení, speciálně navržený ergonomický design hlavy se snadno přizpůsobí konturám obličeje a poskytuje snadnou aplikaci pečující kosmetiky. Oproti nanášení krémů prsty, které může pokožku zbytečně vysušovat, iritovat a způsobovat vrásky, je jejich nanášení pomocí kovové hlavy efektivnější a zároveň mnohem příjemnější. Navíc díky této hlavici se krémy vstřebají rovnoměrně a předcházíte tak zbytečnému plýtvání vašeho oblíbeného přípravku.

Jak již jsme zmínili v úvodu, Braun FaceSpa Pro díky jednoduše a rychle vyměnitelným nástavcům odstraní chloupky na obličeji a zároveň hloubkově vyčistí pleť. Epilační hlava dokáže odstranit až čtyřikrát kratší chloupky než vosk, a i ty nejjemnější zachytí s absolutní přesností. Čisticí kartáčky jemně, ale důkladně vyčistí póry, a to až šestkrát lépe, než je tomu při ručním čištění.

Hledala jste přístroj, který by pleti poskytl kompletní péči? Braun FaceSpa Pro nabízí řešení tohoto problému a je i zajímavým tipem na vánoční dárek nejen pro vás, ale i pro vaši kamarádku, maminku nebo dospívající dceru.

Přečtěte si článek : Dopřejte si kvalitní čištění pleti v pohodlí vašeho domova

Inspirujte se na videu

Reklama