Milujete norského lososa a chtěli byste si jej vychutnat od těch nejpovolanějších českých šéfkuchařů Filipa Sajlera a Ondřeje Slaniny? Pak máte jedinečnou příležitost! Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž o speciální degustační menu…

Norský losos je, jak známo, jednou z nejzdravějších potravin pro náš organismus. Všechny látky, které díky konzumaci lososů dostanete do organismu, hrají důležitou roli při jeho správném fungování – řídí práci srdce, krevní, imunitní a nervové soustavy, a jsou zároveň pomocníky v prevenci rakoviny.

xxx

Abychom vám, našim čtenářkám, udělaly před Vánoci radost, připravili jsme si pro vás soutěž o dvě hodnotné poukázky pro dvě osoby na speciální degustační menu, jehož základem bude nejkvalitnější norský losos, který se pyšní ochrannou známkou NORGE. Toto menu připravili v nádherné pražské zámecké restauraci Chateau St. Havel špičkoví šéfkuchaři Ondřej Slanina a Filip Sajler, které si do 30. 12. 2014 budete moci vychutnat i vy!

fff

Podmínky soutěže:

Napište nám výhradně do diskuse pod tento článek, které pokrmy z ryb si doma nejčastěji připravujete a jak?

Své tipy nám můžete posílat až do neděle 14. 12. 2014 do 20.00, kdy bude soutěž ukončena. Další diskusní příspěvky budou po tomto datu a této hodině již nesoutěžní.

V pondělí 15. 12. 2014 vylosujeme dvě z vás, kteří vyhrají dárkový poukaz na speciální degustační menu s norským lososem pro dvě osoby v pražské zámecké restauraci Chateau St. Havel, které si budete moci přijít vychutnat do 30. prosince tohoto roku.

Reklama