Tak mám pro vás dobrou zprávu: Čarodějnicemi a truhličkami se zlatem dneska soutěžení zdaleka neskončilo. Čeká na vás ještě víkendovka! Půjde sice o formát dobře známý, žádné velké překvápko, ale zato osvědčený.

Budete hádat jméno osobnosti na fotce. Fotografie tentokrát nebude rozmazaná, ale „rozstříhaná" na osm dílečků. Dílečky pro vás budu během víkendu postupně schovávat ve všech článcích i novinkách, zkrátka ve všem, co můžete najít na hlavní straně. Pro lepší kontrolu je budu označovat čísly. Dílky se začnou objevovat dnes po 15. hodině a budou na svých místech do pondělí 8.00. Pak soutěž končí.

Až si budete myslet, že víte, o koho jde, napište to přímo pod tento článek. První správná odpověď vyhrává! Chci po vás jen správně napsané jméno a příjmení. Po zkušenostech z minula upozorňuji, že každá může zkusit štěstí jen jednou! Takže si to pořádně rozmyslete, než něco plácnete. :-)

Na vítězku už tady čeká pěkná odměna - dárková krabice se třemi barvami na vlasy od Schwartzkopfu. Ty barvy jsou mimochodem moc pěkné, nic, co by si normální člověk na hlavu nedal. Jestli vás to zajímá podrobně, tak to je 849 (romantický červený), 852 (skvostný hnědý) a 856 (tajemný červenohnědý). To celé v dřevěné krabici. Byl by to i pěkný dárek.

Takže přeju hezké soutěžení. A jsem zvědavá, co na toho dotyčného/tu dotyčnou řeknete! Jde každopádně o velmi charismatickou osobnost...

 

Reklama