Milé soutěživky, 
už vás určitě zajímá, jaká bude tentokrát víkendová soutěž. Tak tady ji máte. :-)
Pod tajemným rozmazaným obrazcem se skrývá fotografie. Kdo nebo co na ní je, to bude vaším úkolem uhodnout. Postupně zaostřované fotky budu vkládat do článků na hlavní straně (nikoli do novinek) během celého víkendu až do neděle 22.00 hod. Fotek je celkem šest, takže vás jich čeká ještě pět. Každou fotku označím číslem, aby bylo jasné, kolik jich ještě bude.
 
Vaše tipy, o koho se jedná, pište sem, pod tento článek. Ne tedy pod články, u kterých soutěžní fotky najdete! To by bylo hrozně nepřehledné. Výherkyni nebudeme tentokrát losovat - zvítězí ta z vás, která sem napíše jako první správnou odpověď. Za správnou odpověď budeme považovat přesný název objektu nebo celé, správně napsané jméno osoby, který/á je na fotce. Pokud tedy napíšete - dejme tomu - jen příjmení, nebude vám odpověď uznána.
 

 
A teď čtěte pozorně, protože cena pro vítězku je opravdu pěkná: luxusní kazeta s vlasovou řadou Sun Guardian od firmy Schwarzkopf - s šamponem, sprejem s UV filtrem a vlasovou kúrou po slunění. To už stojí za trochu toho klikání, no ne? :-)
 
Kdyby něco nebylo jasné, směle se ptejte. Přeji příjemné objevování, zkoumání a hádání!