Přijďte k nám na návštěvu a vyhrajte spoustu peněz!

Nemusíte sem chodit pořád, ale čím častěji k nám přijdete, tím větší šanci máte na výhru. Hodinovka začíná v PÁTEK V DEVĚT HODIN.

Svá soutěžní čísla si můžete kontrolovat tady.

Hrajeme o celkem 1 000 Kč: jedna z vás získá 500 Kč a další dvě po 250 Kč.

Jak to tedy celé funguje?
Za každou hodinu, kterou k nám přihlášený uživatel přijde, získá číslo. Pozor – za každou hodinu získá pouze jedno. Ze všech čísel pak počítač vylosuje jen tři čísla, která vyhrají. Proto čím více čísel, tím vyšší šance!!!

Příklad:
Přijdete na Žena-in.cz například v pátek v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 301. V pondělí 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540
Čili vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

Další podmínkou k získání výhry kromě návštěvy Ženy-in je, že správně odpovíte na soutěžní otázku:

,,Jedna topinka se smaží deset minut - pět minut z každé strany. Na pánev se vejdou dva chleby vedle sebe. Za jak dlouho nejrychleji osmažíte na jedné pánvi tři topinky?"

Odpovědi vkládejte SEM.

Hodinovka končí v PONDĚLÍ 12. ČERVNA V 9 HODIN!

Pokud si nepamatujete nebo neznáte hodinovku, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do 24 hodin od vyhlášení výsledků ze svého registračního e-mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz a nesmí zapomenout poslat číslo svého účtu!!!

Stačí jen přijít na Ženu-in, odpovědět na otázku a vyhrát. Tak zkuste své štěstí…

Reklama