Milé čtenářky,

doufám, že bude o víkendu hnusně a vy usednete hned ráno s hrnkem kávy k našemu magazínu a setrváte tam až do pondělí (samozřejmě nejen s tou první kávou). Takové jsme my v redakci přející prima holky (Richard si určitě myslí totéž - je v menšině :-).

Posledně jsme pro vás měly soutěž o psech, tentokrát na vás čeká soutěž o módě.

Prvním vaším úkolem bude o víkendu (nebo v pondělí ráno), v článcích na hlavní straně, najít a kliknutím posbírat všechny obrázky ze světa módy. Neprozradím, kolik jich bude. Jen napovím, že jich je více než pět a méně než dvacet. Jeden obrázek vám ukážu, abyste viděly, jak bude velký.

Na této kontrolní stránce (klikněte)  si můžete přečíst, kolik obrázků jste už "posbírala".

Druhým úkolem bude určit dobu, ze které tyto ukázky módy jsou. Správnou odpověď napište do soutěžního okénka - tudíž SEM (klikněte). Uvidíte, že ukázky nejsou těžké. Století stačí, výhodou je přesnější určení období.

Na vítězku čeká odměna 2000 až  4000 Kč. Proč to rozmezí? Protože vylosujeme ještě dvě soutěžící, kterým výherkyně musí dát část své výhry v rozmezí 200 až 1000 pro jednu osobu. Jak bude tato částka nakonec vysoká záleží pouze na ní. Zbytek peněz shrábne ona sama.
Minimum odměny je však 200 Kč pro jednu osobu.

Výherkyni vyhlásíme hned v pondělí v některé z novinek. Tato výherkyně se musí o výhru přihlásit do 24 hodin od vydání novinky ze svého registračního mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz. Pak musí vstoupit do diskuze pod novinkou, kde se mluví o vítězkách a napsat, kolik dá dvěma dalším výherkyním.
Pokud tak neučiní, celá výhra propadá ve prospěch dvou vylosovaných!

Losovat budeme pouze z těch soutěžících, které posbírají všechny obrázky a určí správně období, z jakého móda je.

Reklama