V soutěži, která začala v pátek a skončila dnes v deset hodin dopoledne, znělo zadání takto:

Před časem vyšel článek o ženě, která má velké problémy se svou váhou. Při své výšce 165 cm váží neuvěřitelných ….. kg. A na vás je, abyste doplnily správné číslo.

 

Správná odpověď je 125 kg a nalézt jste ji mohly v tomto článku.

 

A kdo vyhrál? Která z vás si bude moci doma sama upravovat své ručky a využívat služeb domácího nehtového studia?

 

Tramtadadáá... výherkyní se stává pucky !    

Gratulujeme!

 

A vy ostatní nesmutněte. Kolem jedenácté hodiny bude vyhlášena dnešní hlavní soutěž, a tím pádem se vám rýsuje další šance na výhru.

 

Nezapomeňte ani na dnešní téma dne, které je Sport a já. Jen připomínám, že toto téma se tentokrát netýká borců a borkyň, jež trhají rekordy a jsou mrštní a hbití. Dnes máte možnost Vy, které jste nikdy nepatřily mezi přebornice a neoslňovaly jste svými sportovními výkony davy na tribunách.

Pište mi na redakce@zena-in.cz své zážitky, trapasy, veselé i ty smutnější situace, které jste ve spojení se sportem zažily. Jak jsem na tom byla já, si můžete přečíst v tomto článku.

 

Nezapomeňte se také vrátit na magazín po poledni, právě zpracováváme příběh, který došel na náš redakční e-mail. Příběh ženy, kterou pár dní po narození prvního dítěte opustil manžel! Poradíte jí? Povzbudíte?

 

A také se můžete zúčastnit soutěže, ve které vyhrává příspěvek pod článkem. Tentokrát je ve hře příloha Hubněte a článek Cvičení chrání před rakovinou.

 

Je toho a bude toho zde dnes opravdu hodně. Doufám, že si každá z vás vybere to, co právě ji zajímá.

Příjemné pondělí všem přeje

Reklama