Jennifer Lawrence

Americká herečka Jennifer Lawrence na premiéru francouzského snímku Anatomie d'une chute v neděli vynesla nádherné červené šaty na ramínka s nařasením ve výstřihu, které pocházejí z dílny značky Dior. Z celkem obyčejně vypadajících šatů dělal neobyčejné přehoz ve stejné barvě, který měla herečka na rukou. Celek perfektně doladily jemné šperky od Tiffany & Co.

646b388b27dc2blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Michelle Yeoh

Novopečená držitelka Oscara je teď vidět snad na každé prestižní akci. Tentokrát Michelle Yeoh dorazila do Cannes na premiéru filmu Firebrand a oblékla zelené výrazné šaty Balenciaga haute couture. Součástí modelu byl také plášť, který měla přehozený kolem ramen a vysoké černé operní rukavičky, které ladily s výrazným náhrdelníkem.

profimedia-0778063812.jpg
Foto: Profimedia

Gigi Hadid

Stejně jako jiné sestry i modelky Gigi a Bella Hadid si od sebe čas od času půjčují oblečení, anebo nosí podobné kousky. První jmenovaná v neděli vyrazila na červený koberec filmového festivalu v Cannes 2023 na promítání filmu Firebrand ve vlastní róbě Jean Paul Gaultier se zvýrazněnými boky. Tento vintage design byl inspirován růžovými šaty, které vynesla její setra Bella v roce 2018 na galavečer Naked Heart France během Paris Fashion Weeku.

profimedia-0778126218.jpg
Foto: Profimedia

Naomi Campbell

Topmodelka Naomi Campbell je letos v Cannes jako doma. Na červeném koberci se objevila už několikrát, naposledy v neděli na premiéře filmu Firebrand. K této příležitosti zvolila bílé šaty s vlečkou, které měly dokonce i kapsy. Ačkoliv působí tento model docela pohodlně, nevypadá příliš lichotivě a Naomi moc nesedí. Stříbrné šaty, které oblékla na zahájení festivalu a premiéru filmu Johnnydo Deppa Jeanne du Barry byly rozhodně slušivější.

profimedia-0778128588.jpg
Foto: Profimedia

A o hodně lepší volbou byla i rudá róba se vzdušným růžovým pláštěm od Valentina, kterou Naomi Campbell oblékla v sobotu. Šaty s mnoha průstřihy na trupu byly hodně odvážné a ukazovaly její vypracované tělo. Průsvitná lehounká sukně a plášť posetý na spodní straně peříčky za ní jen vlály. Naomi vypadala jako bohyně.

profimedia-0777698188.jpg
Foto: Profimedia

Sabrina Dhowre Elba

Rozhodně zajímavý model oblékla manželka herce a adepta na příštího Jamese Bonda Idrise Elby, Sabrina Dhowre Elba. Na nedělní premiéru filmu Firebrand vynesla poloprůsvitné stříbrné šaty od libanonského návrháře Elieho Saaba se zajímavým zdobením, díky kterému nebylo už potřeba žádných výrazných šperků. Sabrina tak celý model dozdobila jen jemnými prstýnky a náušnicemi.

profimedia-0777990654.jpg
Foto: Profimedia

Natalia Portman

Jednačtyřicetiletá herečka oceněná Oscarem, Natalia Portman, se v sobotu 20. května prošla po červeném koberci filmového festivalu v Cannes 2023 ve vyšívaných tylových šatech z kolekce haute couture podzim/zima 1949 od Diora. Na premiéru svého nového filmu May December dorazila po boku hereckých kolegů Julianne Moore a Charlese Meltona.

profimedia-0777766130.jpg
Foto: Profimedia

Salma Hayek

Rozhodně zajímavá a dramatická byla temně fialová róba herečky Salmy Hayek, která se v sobotu zúčastnila premiéry filmu Killers Of The Flower Moon. Šestapadesátiletá hvězda byla oděna do šatů od Alexandera McQueena, oblíbeného návrháře princezny z Walesu. Jak je u ní zvykem, nechyběl ani velký výstřih, v kterém se pyšnila její plná ňadra. Sukně s ocasem mořské panny obepínala její skvělou postavu.

profimedia-0777780284.jpg
Foto: Profimedia

Grace Elizabeth

Jedny z nejkrásnějších šatů na sobě o víkendu rozhodně měla šestadvacetiletá americká modelka Grace Elizabeth. Sněhově bílá róba bez ramínek s pláštěm zdobená u ramen peřím, pochází od francouzské značky Rasario. Celek Grace doladila velmi hezkými šperky značky Messika.

profimedia-0778018763.jpg
Foto: Profimedia

Sara Sampaio

Ačkoliv byla celá v černé, dokázala portugalská modelka a herečka Sara Sampaio zaujmout v objemných šatech plných volánů Sophie Couture. Kaskádovitě poskládané volány na sukni působily jako rovíjející se květ. V nádherné róbě bez ramínek dorazila na premiéru filmu Killers Of The Flower Moon.

profimedia-0777793205.jpg
Foto: Profimedia

Irina Shayk

Asi nejhorší šaty letos zatím v Cannes ukázala ruská modelka a herečka Irina Shayk. Na červeném koberci filmového festivalu v Cannes navštívila premiéru filmu Firebrand od Karima Ainouze v koženém kompletu skládajícím se z dlouhé bokové sukně se zipem na přední straně a titěrného croptopu ze dvou pásků přes prsa. Model pochází z letošní podzimní kolekce značky Mowalola. Na akci jako je festival v Cannes se podle nás vůbec nehodí a Irině ani příliš nesluší.

profimedia-0778100738.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Instagramy návrhářů a elebrit, Elle, DailyMail, Red Carpet, Parade