obrazek.png

Travič, Strach a Ochotná zemřít – to jsou thrillery, o které si můžete zahrát. Stačí, když nám do komentářů pod tento článek napíšete, u které knihy jste se nejvíce bála a možná i proč. Třeba se vaše oblíbená kniha stane inspirací pro ostatní. Své komentáře můžete psát do pondělního dne. Poté vybereme jednu z vás, která dostane všechny tři knihy.

Travič - Sharon J. Bolton (Domino)

Příběh Traviče začíná před Rakvářem – a zároveň je i jeho pokračováním. Usvědčený vrah Larry Glassbrook má poslední přání – aby se policistka Florence Loveladyová vrátila do Sabdenu. U bývalého sirotčince byly totiž nalezeny čtyři dětské kostry a on je přesvědčen, že tam neleží dlouho. Po Larryho smrti se do rodného města vrací i jeho dcera Cassie. Má k tomu svůj vlastní a velmi pádný důvod. V Sabdenu však není bezpečno. Na povrch vyplouvají pečlivě skrývaná tajemství a obě ženy se znovu ocitají v ohrožení života.

Strach - Franck Thilliez (XYZ)

Stísňující thriller od nejčtenějšího autora francouzské krimi. Policistku ze severu Francie pronásledují noční můry. Vypukly krátce poté, co podstoupila transplantaci srdce – vidí cizí ženu volající o pomoc z uzamčené temné místnosti. Jde snad o vzpomínku člověka, jehož srdce jí bije v těle? Komisař Shark a Lucie Henebelleová řeší tou dobou případ ženy, již kdosi věznil v podzemí tak dlouho, že téměř oslepla. Hrůzné nálezy z místa činu vedou do vrahova přirozeného prostředí… až za hranici šílenství.

Ochotná zemřít - Lisa Jackson (Domino)

Osmý případ detektivního dua Pescoliová & Alvarezová. Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě – na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoliová dozví o smrti své sestry, ochromí ji pocit viny, protože s Brindel si nikdy nebyly blízké. Vzápětí se u jejích dveří objeví neteř Ivy a je zřejmé, že něco tají. Pescoliová na mateřské se i přes starost o dítě zaplete do vyšetřování. Brzy s hrůzou zjistí, že je vydána napospas zabijákovi, který udělá cokoli, aby ji viděl trpět.

albatrosmedia.png

Reklama