Pojďte s námi hledat i druhý adventní víkend!

Zapojte se do Hledací soutěže o úžasné vůně „pro NI“ a „pro NĚJ“!

Hledejte v sobotu a neděli symbol pod tímto odstavcem a vyhrajte voňavé výhry! Hledat budete každý den v 15 článcích t.j.  každý den 15 obrázků. Hledejte v článcích od 13. 11. 2017 do 8. 12. 2017.

5a2afe48a60ba5a2a86cbe61d0obrazek.jpg

  • Výhra sobotní: Davidoff Horizon 40 ml v hodnotě 1 090 Kč
  • Výhra nedělní: Roberto Cavalli Just Cavalli For Her 1 090 Kč


Prožijte s námi krásný předvánoční čas


A jaké jsou výherní vůně:

Davidoff Horizon

5a2afe7a646e5obrazek.jpg

Davidoff Horizon - symbolizuje spojení mezi zemí a nebem, divokou přírodu a pocit svobody. Horizon představuje dobrodružství, volnost a nové začátky. Vůně Horizon Vás přenese do nekonečné krajiny, která se dotýká nebe. Zachycuje divokou přírodu a muže, který chce dosáhnout svých cílů. Pánský parfém Davidoff Horizon propojuje kořeněné a aromatické tóny. Zpočátku voní po šťavnatém grapefruitu a pomeranči. Počáteční svěžest je nahrazena vůní rozmarýnu a pikantního zázvoru. Tóny silného vetiveru se pozvolna mísí s dotekem cedru a pačuli. To vše je obohaceno o originální vůni kakaa, které složení dodává jedinečnost, sílu a smyslnost. Kompozice Vás překvapí vyváženými tóny a dokonalou souhrou. Vydejte se na dobrodružnou cestu a jděte za svými sny. Vychutnejte si pocit vzrušení, ale i klid a rovnováhu, kterou Vám dodá vůně Davidoff Horizon. Pánský parfém Davidoff Horizon byl uveden na trh v roce 2016.

Roberto Cavalli Just Cavalli For Her

5a2afe69c2d41obrazek.jpg

Je to jen chtíč, pouze touha... Tak je popisován nový parfém Roberto Cavalli Just Cavalli. Just Cavalli je provokativní, pulzující a sexy vůně, kterou nelze ignorovat ani přehlédnout. Žena Just Cavalli se nebojí být sama sebou, ráda provokuje a flirtuje. Just Cavalli je svobodná a odvážná.