Máte rádi pohyb a svižnou hudbu? K tomu vám nechybí dávka soutěživosti a vytrvalosti? Potom právě pro Vás se chystá největší aerobiková akce v dějinách ČR  - asi 1 000 cvičících lidí! Uskuteční se 14. května v Sazka Areně a 15. května v brněnské hale  VFU, vždy od 10:00 (prezentace o hodinu dříve). Čeká na vás celkem 6 hodin aerobiku a 4 hodiny spinningu v podání těch nejlepších instruktorů, jakými jsou mistři světa Holzer – Valouch – Strakoš. Dále se těšte na kickbox v podání Davida Hufa nebo Power Yogu s Vaškem Krejčíkem.

 

Odcvičit si můžete pouze ty hodiny, které vás zaujmou a na které se budete cítit. Po zbytek času máte možnost se podívat na wellness výstavu výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu. Čeká na vás také bohatý doprovodný program: sportovní exhibice, módní show Russell Athletic a tombola o ceny. To vše za pohodové vstupné: 350,- Kč (Praha) a 250,- Kč (Brno). Vstupenky jsou od dubna ke koupi v síti Sazka Ticket. Více informací o Chiquita Wellness Marathonu získáte na www.wellnessclub.cz.

 

Je vám vlastní životní krédo „Ve zdravém těle zdravý duch“? Přijďte si zacvičit! Všechny vás zve sponzor akce značka Radox, výrobce světové relaxační koupelové kosmetiky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Soutěž o vstupenky najdete ZDE

Reklama