Pokud milujete Paříž nebo ji chcete konečně poznat, podívejte se na krásný tip od cestovní kanceláře Snail Travel!

 

Víkend v PAŘÍŽI

9.–11. 11. 2007

POLODENNÍ OKRUŽNÍ JÍZDA MĚSTEM V CENĚ!

 

HOTEL MODIAL EUROPEEN ** superior (snídaně) – hotel je situován v centru Paříže, mezi bazilikou Sacre Coeur a Operou. Nabízí komfortní ubytování v pokojích vybavených vlastní koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou a barevnou satelitní TV.

PAŘÍŽ, ležící na řece Seině, je považována za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Mezi turisticky vyhledávaná místa patří umělecká čtvrť Montmartre s bazilikou Sacre-Coeur, čtvrť Champs Elysées se svými širokými bulváry a přepychovými paláci, Vítězný oblouk, čtvrť La Defense a v neposlední řadě také symbol Paříže, Eiffelova věž.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den – odlet z Prahy (6:00 hod), přílet do Paříže (7:45 hod), ihned z letiště okružní jízda městem s českým výkladem. Po okružní jízdě následuje ubytování v hotelu, volný program. Možnost zakoupit si lístky na projížďku lodí po Seině (cca 1 h 15 min), projížďka je s anglickým výkladem.

2. den – volný den

3. den – dopoledne možnost zakoupení polodenního výletu do Versailles s česky hovořícím průvodcem (návštěva zahrad a zámku), odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy (21.20), přílet ve 23.10

 

Cena: 8 990 Kč

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu se společností SMART WINGS, transfery (hotel – letiště – hotel), ubytování (2 noci se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji), služby česky hovořícího průvodce, okružní jízdu městem.

Cena nezahrnuje:

Letištní a bezpečnostní taxy + 1.990 Kč, Fakultativní výlet do Versailles (včetně vstupu do zahrad a zámku) + 1.500 Kč, projížďka lodí po Seině + 290 Kč,

Příplatek za jednolůžkový pokoj + 1.350 Kč, Sleva za třetí osobu na pokoji - 1.200 Kč, pojištění

Časy letů se mohou změnit

 

Více na www.snailtravel.cz