12.–14. 10. 2007

POLODENNÍ OKRUŽNÍ JÍZDA MĚSTEM

V CENĚ!

 

 

HOTEL MODIAL EUROPEEN ** superior (snídaně) – hotel je situován v centru Paříže, mezi bazilikou Sacre Coeur a Operou. Nabízí komfortní ubytování v pokojích vybavených vlastní koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou a barevnou satelitní TV.

 

 

PAŘÍŽ, ležící na řece Seině, je považována za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Mezi turisticky vyhledávaná místa patří umělecká čtvrť Montmartre s bazilikou Sacre-Coeur, čtvrť Champs Elysées se svými širokými bulváry a přepychovými paláci, Vítězný oblouk, čtvrť La Defense a v neposlední řadě také symbol Paříže, Eiffelova věž.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

 

1. den – odlet z Prahy (6:00 hod), přílet do Paříže (7:45 hod), ihned z letiště okružní jízda městem s českým výkladem. Po okružní jízdě následuje ubytování v hotelu, volný program. Možnost zakoupit si lístky na projížďku lodí po Seině (cca 1 h 15 minut), projížďka je s anglickým výkladem.

2. den – volný den

3. den – dopoledne možnost zakoupení polodenního výletu do Versailles s česky hovořícím průvodcem (návštěva

zahrad a zámku), odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy (21:20), přílet ve 23:10

 

Cena: 9 990 Kč

 

 

Cena zahrnuje:

 

Leteckou dopravu se společností TRAVEL SERVICE, transfery (hotel – letiště – hotel), ubytování (2 noci se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji), služby česky hovořícího průvodce, okružní jízdu městem.

 

Cena nezahrnuje:

 

Letištní a bezpečnostní taxy + 1.990 Kč, Fakultativní výlet do Versailles (včetně

vstupu do zahrad a zámku) + 1.500 Kč,

projížďka lodí po Seině +290 Kč, Příplatek za jednolůžkový pokoj +1.350 Kč, Sleva za třetí osobu na pokoji -1.200 Kč, pojištění

 

Časy letů se mohou změnit

 

Více informací hledejte na stránkách www.snailtravel.cz v sekci „Eurovíkendy“