Influencerka Hofit Golan na premiéru filmu Triangle of Sadness vynesla nádherné krémové šaty se zajímavě řešenou sukní, která byla vepředu kratší. Sukně a korzet lemovala bílá pštrosí peříčka. Šaty pocházejí od značky sídlící v Dubai Sophie Couture.

profimedia-0693301392.jpg

Foto: Profimedia

Modelka Alessandra Ambrosio zářila do všech stran na premiéře filmu 3000 let touhy. Na sebe oblékla stříbrné šaty plné zrcátek od Alberty Ferretti, které doplnila ještě slušivým náhrdelníkem Boucheron.

profimedia-0693273516.jpg

Foto: Profimedia

Sexy růžové šaty bez ramínek oblékla egyptská herečka Enjy Kiwan. Róbu na jedno rameno s dlouhou vlečkou a průstřihem na břiše navrhl libanonský módní návrhář haute couture a konfekce Georges Hobeika. Herečka na sobě měla také výrazné šperky Messika By Kate Moss High Jewerly .

profimedia-0693444805.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvačka Ginta Biku si v sobotu na premiéru filmu Triangle of Sadness oblékla krásnou objemnou světle fialovou róbu se zajímavě řešeným topem. Vrstvená sukně dala šatům honosný nádech.

profimedia-0693382053.jpg

Foto: Profimedia

Že i s černou se dá nadělat mnoho parády, ukázala portugalská modelka a herečka Sara Sampaio. Její černá róba byla trochu odvážná, ale opravdu nádherná. Jednoduché černé šaty s úzkými ramínky a dlouhou průsvitnou sukní lemovanou tylem, jsou od značky Pinko. Krk herečce zdobil slušivý výrazný náhrdelník Messika Paris, který ladil s náramkem na ruce od téže značky.

profimedia-0693618957.jpg

Foto: Profimedia

Americko-čínská influencerka Jessica Wang na festival obléká jednu krásnou róbu za druhou. V neděli na promítání filmu Forever Young oblékla úzké zlato-fialové šaty pošité korálky od značky Tony Ward s průstřihem na prsou a dlouhým objemným fialovým pláštěm. 

profimedia-0693619202.jpg

Foto: Profimedia

Rumunská herečka Catrinel Menghia na nedělní premiéře Forever Young pózovala na červeném koberci v hedvábných šatech na jedno rameno s vysokým rozparkem od Zuhaira Murada z kolekce jaro/léto 2022. Komplet doplnila šperky Chopard. Šaty jsou pomerně jendoduché, ale velmi slušivé a elegantní.

profimedia-0693627331.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Instagramová stories celebrit, Red Carpet Fashion Awards